Wpis z mikrobloga

... i ogółem jak on powiedział że ja ogółem zesrałem się bo było takie coś, że kwaśne mleko wypiłem bo te testowaliśmy paczki z unii i kwaśne chyba było trochę i coś jeszcze zjadłem i poszliśmy do MPK, całe te i no zeszłem, wszystko było w porządku żeby tam bo tam ubikacja jest, on mówił, że szukał mnie w ubikacji, ja myślałem, patrzę, przeszłem ulicę i patrzę, coś kręci mnie w żołądku i nie zdążyłem po prostu do zatrudnienia, tam gdzie zatrudnienie jest i po prostu popuściłem trochę, nie ogółem się, tylko po prostu weszłem tam, przemyłem się, szybko wytarłem te, tam załatwiłem się i poszedłem właśnie do parku bo poszedłem tędy starą dzielnicą i byłem całe te i to ogółem i przez park i to ogółem nieprawda, to mogę teraz ja powiedzieć, że poszedłem bo to gigant, to było całe te a wcześniej trochę się przepłukałem już ogółem nie było tam nie śmierdziało ani nic i poszedłem do łazienki do gigantu całe tam bo tam ciepła woda jest jak naciskasz, taki ten płyn jest i po prostu szybko wzięłem te, no przemyłem się a nie, że bez majtek ja przyszedł? cały brudny? całe te? jak on tak potrafi kłamać, jak ile razy on tutaj, nawet w swoim oplu, nawet mówiłem, że ja to nagram, w swoim oplu raz jechaliśmy, całe te się zesrał, że mu musiałem ten, wracać na piechotę a ile razy też tak było, że od Tereski wracał, całe te z obiadu non stop siedzi nie wiadomo ile i całe te, otwiera bramkę bo on tak mówił, otwiera bramkę i po prostu, zamknął bramkę i nawalił w gacie.
obsrał się...
#kononowicz #suchodolski #szkolna17
  • 3
@Gametleman:
Cudowny transkrypyt Boży. Swoja droga to po tym jak major mowi ze Konon zesral sie w Asterce a on sam musial.... nastepuje przerwa, gdzie Suchy cos na szybko zmysla, po czym dodaje ze musial wracac na piechote. Na pewno tak na prawde musial sprzatac kupe Pana Prezydenta albo wdychac jej zapach przez reszte podrozy