Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki jest spora aferka. ŻADNA z osób, które znam, a które dopisały się do spisu wyborców poza miejscem zamieszkania przez ePUAP, w tym ja sam, nie została dopisana. Mój wniosek wyszedł 3.10.2019 i urząd miał maksymalnie 5 dni na wydanie decyzji, czego nie zrobił i efektem czego do listy głosujących nie zostałem dopisany. Znajomi tak samo. Nie chodzi o jednostkowe przypadki, bo takich osób jest masa. Sam znam z 7 oprócz mnie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiadomo, że dotyczy to niemal wyłącznie ludzi młodych, którzy głosują nie po myśli partii rządzącej co jest szczególnie deprymujące i wygląda na celowe działanie. Nie przypominam sobie takiej sytuacji kiedykolwiek wcześniej, a wielokrotnie głosowałem poza miejscem zamieszkania czy nawet poza naszym krajem jak się akurat tak składało...

#afera #wybory #bazarek #ciszawyborcza #prawo #polska #epuap #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (154)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #kubica #f1 #heheszki

odpowiedzi (31)

Jeśli znów większością głosów dojdą do władzy Ci co ostatnio ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) to równo za rok, od dnia dzisiejszego o godzinie 19 czasu Polskiego wybiorę dziesięć osób plusujących ten wpis i zrobię emigracyjne #rozdajo lokalnych przysmaków, zależnych od tego dokąd mnie wywieje z naszego pełnego perspektyw kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (33)