Wpis z mikrobloga

@Rivgen: Przecież to zależy jaki kto ma samochód xD
To że nas nie stać na Porsche czy inny cud techniki to nie znaczy, że innych nie stać. Co to w ogóle za argument.
Nie każdy jest biedny tak jak my.

Osobiście jak jeżdżę motocyklem w mieście przepisowo to 3/4 samochód mnie wyprzedza. Fakt, w każdej grupie zdarzają się debile ale identyczna sytuacja by była jakby Janusz miał 300 koni w swoim
@licuri: kapkę urwało i bym jajca im urwał za takie #!$%@? ;)
@Tiazz: Twoje argumenty są słuszne. Dziś zrobiłem z 200km po drogach krajowych i wojewódzkich. Jechałem przepisowo i minęło mnie kilka fajnych aut ale nie pędzili na zabój. A tych kilku motocyklistów na ścigaczach odstawiało dziś takie numery, że nawet Ci niedzielni kierowcy przy nich to miękkie cipy. Tu nawet nie chodzi o to kto ile ma kasy ale
@Rivgen: Idąc Twoją retoryką, życzę powodzenia jak się #!$%@? na jakimś przystanku, albo zabijesz kogoś na pasach. Już wolę ryzykować tylko własnym życiem. Skoro tak generalizujesz, to ja też sobie pozwolę.
Jadąc na drodze jeżdżę przepisowo i tego oczekuję od innych uczestników ruchu, ale i tak czytam wysrywy takich #!$%@?, które patrzą na mnie z góry tylko dlatego, że nie jeżdżę tym, co oni. Fajnie żyć tak w swojej bańce, gdzie
@Rivgen: to inaczej. Czy takiego sebka z bmw, który dziś wyprzedzał mnie tak, że jakbym wystawił rękę, to #!$%@?łbym mu lusterko karałbyś tak samo? Albo takiego, który gadając przez telefon zmienia pas prosto w motocyklistę? Albo takiego kierowcę tira, który nie opanował pojazdu, naczepa zaczęła go wyprzedzać lewym pasem, przez co zabił jednego motocyklistę, a drugiego wysłał do szpitala na bardzo długi pobyt (przypadek sprzed tygodnia, wielu tu obecnych ich znało,
@Rivgen: Co do bezpieczeństwa na motocyklu to wiadomo jak jest. Każdy rodzaj pojazdu ma swoje plusy i minusy.
I każdy kto wsiada na motocykl liczy się z tym. Jeżdżę samochodem i motocyklem i bez dwóch zdań wolę motocykl ze względu na przyjemność z jazdy. Jeśli miałbym na coś wymienić motocykl to już na jakieś auto do driftu, myślę że przyjemność by była podobna no i jeszcze gdyby tory były ciut bliżej