•  

Wszystkim motocyklistom ktorzy lamia przepisy i przekraczają prędkość wlepiał bym ogromne mandaty i zabraniał prowadzenia pojazdów do końca życia. To co wyprawiają na drodze jest niepojęte
    #motocykle
    #wkurw
    #debile

•  

@Rivgen: A kierowcom samochodów byś nie wlepiał mandatów jeśli przekraczają prędkość?

•  

@Rivgen kierowcom jakichkolwiek pijazdów przekraczającym prędkość wlepiałbym mandaty prawem przewidziane. FTFY

•  

@Rivgen: to się zatrudnij w policji i wlepiaj, ktoś ci broni?

+: g.............i, bigger +3 innych
    •  

@Tiazz: @licuri: Panowie chodzi mi o Brawure. wyprzedzanie przez wysepki na zakazach z ogromną prędkością pomiędzy autami na na zapałki od lusterka

•  

@Mu_H: @licuri: @Tiazz: Kierowcy aut też nie są bez grzechu ale z taką prędkością jaką porusza się motocykl Auto nie jest w stanie na zwykłej drodze osiągnąć

•  

@Rivgen: a ja wlepiałbym mandaty kierowcom, którzy - kiedy ja jadę przepisowo - wyprzedzają na 10 cm od mojej kierownicy, skoro już sobie tak narzekamy.

+: g.............i, kucma19 +1 inny
    •  

@licuri: A Zapomniałbym no i by mi cash torował bo nie powinni mieć żadnych rodzin

•  

@Rivgen: czyli podwójne standardy. Każdy kto łamie prawo powinien być karany tak, jak to przewidują przepisy. Jeżdżę przepisowo, a i tak średnio raz na 2 wyjazdy trafia się geniusz rozmawiający przez telefon, który mnie nie zauważy i próbuje wgnieść w barierki, albo wyprzedza na gazetę.

+: g.............i, Huberto606 +1 inny
    •  

@licuri: A Zapomniałbym no i by mi cash torował bo nie powinni mieć żadnych rodzin

@Rivgen: napisz to jakoś po polsku, co?

•  

@Rivgen: Przecież to zależy jaki kto ma samochód xD
      To że nas nie stać na Porsche czy inny cud techniki to nie znaczy, że innych nie stać. Co to w ogóle za argument.
      Nie każdy jest biedny tak jak my.

Osobiście jak jeżdżę motocyklem w mieście przepisowo to 3/4 samochód mnie wyprzedza. Fakt, w każdej grupie zdarzają się debile ale identyczna sytuacja by była jakby Janusz miał 300 koni w swoim passacie.
      Jeździłem przez pewien czas zawodowo samochodem i to co odwalają inni kierowcy to jest masakra i nie spotkałem się jeszcze z tym żeby takie same rzeczy robili motocykliści.

Z resztą statystyki nie kłamią, kierowcy samochodów powodują więcej wypadków - nawet licząc stosunek wypadków na każde zarejestrowane 1000 pojazdów.

+: g.............i, licuri +3 innych
    •  

@licuri: kapkę urwało i bym jajca im urwał za takie zapierdalanie ;)
      @Tiazz: Twoje argumenty są słuszne. Dziś zrobiłem z 200km po drogach krajowych i wojewódzkich. Jechałem przepisowo i minęło mnie kilka fajnych aut ale nie pędzili na zabój. A tych kilku motocyklistów na ścigaczach odstawiało dziś takie numery, że nawet Ci niedzielni kierowcy przy nich to miękkie cipy. Tu nawet nie chodzi o to kto ile ma kasy ale ile ma wyobraźni. Chcesz się wyszaleć to wypierdalaj na tor i daj upust swojej fantazji a nie narażasz innych użytkowników dróg. Zgodzę się, że wszystkim kierowcom pojazdów brakuje wyobraźni i trochę chilloutu ale taki mamy klimat i mentalność. Jeszcze trochę czasu minie zanim się to zmieni.

chujowe tagi dałem to teraz się napinajcie :)

Życzę powodzenia jak się rozpierdolicie przy tych 200km/h. Już wole swoją puszkę i poduszki powietrzne niż to gówno co z was zostanie.

Miłego dnia

+: Jofiel
    •  

@Rivgen: Idąc Twoją retoryką, życzę powodzenia jak się rozpierdolisz na jakimś przystanku, albo zabijesz kogoś na pasach. Już wolę ryzykować tylko własnym życiem. Skoro tak generalizujesz, to ja też sobie pozwolę.
      Jadąc na drodze jeżdżę przepisowo i tego oczekuję od innych uczestników ruchu, ale i tak czytam wysrywy takich pizdeczek, które patrzą na mnie z góry tylko dlatego, że nie jeżdżę tym, co oni. Fajnie żyć tak w swojej bańce, gdzie wszyscy motocykliści są źli, a wszyscy kierowcy samochodów to biedne owieczki? Nie popieram tego, co robią niektórzy motocykliści, ale czytając takie wysrywy ze strony kierowcy bierze mnie pusty śmiech.

Miłego życia w hipokryzji.

•  

@licuri: naucz się czytać ze zrozumieniem

skoro jeździsz przepisowo to ciekawe skąd ten ból dupy

•  

@Rivgen: bo wbija takie gówno na tag i marudzi. Ciekawe dlaczego motocykliści nie wbijają na tag samochody, czy co tam innego i nie marudzą, że "wszyscy kierowcy tacy chujowi i tylko bym mandaty wystawiał".

+: Yonda44
    •  

@licuri: czy niewyraznie napisalem ze chodzilo mi o zapierdalanie i brawurowa jazde??????

•  

@Rivgen: to inaczej. Czy takiego sebka z bmw, który dziś wyprzedzał mnie tak, że jakbym wystawił rękę, to ujebałbym mu lusterko karałbyś tak samo? Albo takiego, który gadając przez telefon zmienia pas prosto w motocyklistę? Albo takiego kierowcę tira, który nie opanował pojazdu, naczepa zaczęła go wyprzedzać lewym pasem, przez co zabił jednego motocyklistę, a drugiego wysłał do szpitala na bardzo długi pobyt (przypadek sprzed tygodnia, wielu tu obecnych ich znało, wielu lubiło)?
      Opcje na odpowiedź są dwie:
      1. Tak - w takim razie po co wrzucasz te swoje wysrywy intelektualne akurat pod tagiem #motocykle?
      2. Nie - jesteś jebanym hipokrytą i nie ma sensu dalej z Tobą prowadzić dyskusji.

•  

@licuri: uwazam, ze bez wyzszych kar wobec wszystkich nic na polskich drogach sie nie zmieni.

•  

@Rivgen: Co do bezpieczeństwa na motocyklu to wiadomo jak jest. Każdy rodzaj pojazdu ma swoje plusy i minusy.
      I każdy kto wsiada na motocykl liczy się z tym. Jeżdżę samochodem i motocyklem i bez dwóch zdań wolę motocykl ze względu na przyjemność z jazdy. Jeśli miałbym na coś wymienić motocykl to już na jakieś auto do driftu, myślę że przyjemność by była podobna no i jeszcze gdyby tory były ciut bliżej żeby można było ten samochód wykorzystać.

•  

@Rivgen: to proponuję to pisać pod jakimś bardziej ogólnym tagiem.

•  

@licuri: luz, ciesze sie ze macie swiadomosc tego jak jest. Sorry za syf na tagu ale na szybko dyktowalem glosowo

•  

gówno co z was zostanie

@Rivgen: Z ciebie też zostanie. Jesteś zwykłym chujowym kierowcą z bólem dupy i tyle.

•  

@Jofiel: ty! patrz! sarna! hop hop :)

jebłeś, trup. jebłem, włączam wycieraczki jadę dalej.

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

•  

@Rivgen: Taaaa. Masz wybiórczą wyobraźnię. W odróżnieniu od ciebie nie życzę ci ani mandatów ani spotkania z sarną. Empatia to się nazywa. Tego też brak polskim kierowcom.

•  

@Jofiel: ładnie wyrywasz słowa z kontekstu. Skoro się oburzyłeś to widocznie lubisz zapierdalać i brawura również Ci nie obca ;)

+: Freakz
    •  
      g.............i

0

@Rivgen: XDDDDDD aż miło patrzeć jak głupio się pomyliłeś xD

•  

Komentarz usunięty przez autora

+: g.............i

Gorące dyskusje ostatnie 12h