Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam pytanie odnośnie #zwiazki bo to co się #!$%@?ło w ostatnim tygodniu to mój mózg nie potrafi tego ogarnąć. Byłem w dość szczęśliwym 9 miesięcznym związku, ja 23 lata ona 18. Były jakieś problemy, jak wszędzie, ale zawsze było git. Jednak w tym tygodniu miała zły humor, cały czas mnie unikała, nie chciała żadnych czułości. Przedwczoraj poprosiła o przerwę. Wczoraj jednak podjęliśmy (powiedzmy, że razem, ale to jednak ona tego chciała) decyzję o zerwaniu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dodała też do tego, że dalej chce ze mną rozmawiać i pisać i dzwonić i ogólnie dzielić się wszystkimi informacjami. Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie i gadaliśmy 1,5h, jednak źle się z tym czuję. W sensie chciałbym być z nią dalej, bo ją kocham i mi na niej zależy, ale wiem że ona tego nie chce i nie zmuszę kogoś do związku. I tutaj moje pytanie, powinienem dalej z nią tak gadać i pisać i ogólnie rozmawiać o wszystkim, czy totalnie się odciąć i zapomnieć o niej. Wydaje mi się, że do końca w tych rozmowach nie potrafię być szczery i gdzieś w głębi wiem, że muszę się odciąć i przestać z nią gadać i żyć swoim życiem, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie tego całkowitego ucięcia kontaktu. Co mam zrobić, żeby potem nie żałować? Żeby nie mieć głupich myśli, żeby móc spać i nie rozmyślać? Ogólnie to powiedziała też, że jest szansa że może się zejdziemy, tylko po prostu pewne kwestie musi przemyśleć i mi powie co postanowiła, tylko nie wie kiedy. Drogi wypoku, pomóż.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
chce ze mną rozmawiać i pisać i dzwonić i ogólnie dzielić się wszystkimi informacjami

Ogólnie to powiedziała też, że jest szansa że może się zejdziemy, tylko po prostu pewne kwestie musi przemyśleć i mi powie co postanowiła, tylko nie wie kiedy


@AnonimoweMirkoWyznania: taki protip dla ciebie - jeśli wciąż chcesz, żeby jeszcze coś z tego było to najlepiej przestań się odzywać. wtedy będzie miała czas na to, żeby zatęsknić i żeby
I tutaj moje pytanie, powinienem dalej z nią tak gadać i pisać i ogólnie rozmawiać o wszystkim


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Nie będziesz w stanie dać sobie z nią spokoju i poszukać kogoś nowego, bo wciąż będzie Cię absorbować. Ponadto, nawet jeżeli kogoś sobie znajdziesz (w co wątpię, bo będziesz pewnie ciągle liczyć na zejście się z byłą) to nowa partnerka będzie podejrzewam mało zadowolona z faktu jak blisko jesteś z byłą. Ogólnie
OP: Nie wiem czy mogła mieć bolca na boku, jeżeli tak to serio musiałaby mocno się starać żeby to ukryć, ale wszystko jest możliwe, prawda? Inną kwestią jest jeszcze to, że rok temu była sytuacja że kręciła z kolegą z klasy, bolcowania nie było z tego co mi mówiła, ale inne zabawy mieli w tamtym czasie. Teraz on jest jej najlepszym przyjacielem. Byłem zazdrosny mocno o niego, więc jeżeli faktycznie znalazła
kręciła z kolegą z klasy, bolcowania nie było z tego co mi mówiła, ale inne zabawy mieli w tamtym czasie. Teraz on jest jej najlepszym przyjacielem. Byłem zazdrosny mocno o niego, więc jeżeli faktycznie znalazła bolca to jego. A i dodam że zerwała ze mną 3 dni przed tym jak jedzie na 3 dni na domki ze znajomymi.


@AnonimoweMirkoWyznania: To masz odpowiedź. Rwij kontakt bo tylko stracisz czas i nerwy.