•  

Błędem nowicjusza jest niedocenianie niepełnosprawnych podczas walki. Wielu spośród nas spojrzy na osobę na wózku i pomyśli: „Jak niby ma mnie pokonać kaleka?”. Myślisz, że wystarczy wetknąć jakiś kij pomiędzy koła i gdy wózek będzie unieruchomiony z łatwością wyprowadzisz perfekcyjny kop z półobrotu prosto w twarz przeciwnika? GÓWNO PRAWDA. Górna połowa ciała takich ludzi wygląda jakby wyszła spod dłuta antycznego rzeźbiarza. To naukowo udowodnione, że ok. 85% inwalidów na wózkach potrafi gołymi rękoma rozerwać konia. „Zajdę więc go od tyłu” myślisz. GÓWNO PRAWDA. Drobnym skinieniem nadgarstka koła jego wózka obrócą się ku tobie z ponaddźwiękową prędkością (niby skąd czasem możesz usłyszeć te grzmoty mimo ładnej pogody). Ups, teraz to oni są za tobą. A co to za dziwny przedmiot w ich ręku? Ups, to chyba twój kręgosłup. Czyżbyś tego nie zauważył? W sumie możliwe, w końcu lol, jesteś martwy. Czemu? BO WŁAŚNIE CI ZAJEBALI KRĘGOSŁUP. Teraz mogą nim zastąp swój, nieco mniej użyteczny i odejść, nie odjechać w pokoju. Zajebista robota. Jakby już wcześniej nie byli niezniszczalni. Miejmy nadzieję, że w obliczu zwycięstwa okażą oni nieco łaski...

#niepelnosprawni #pasta

+: Valien, Shadow_PL +5 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dawać plusy albo ten pistolet zaśpiewa tango

Dzisiaj Wojak waleczny 90/100

+ Wchodzi zimne legitnie
      + Orzeł na etykiecie
      + Jak ktoś nie lubi chmielu to ma tylko wyciąg z szyszek chemilowych XDD
      + Kiedyś Piło się takich 100 (zdjecie w komentarzu)
      + 1,79zl chociaż w niektórych sklepach nawet bo 1,50 widzialem
      + 5% ujdzie
      + Łatwodostępne

- Szkoda że nie ma odmian ciemnych np
      - Wodniste
      - Ciepłe tylko dla odważnych
      - Trochę śmierdzi jak wygazowany cieply Tyskie
      - Trochę lipa kupować więc najlepiej zamówić 100 takich na zapas

Ogółem jak za tą cenę to piwko nie jest złe na ojebanie na zimnooo
      Kończę bro i lecę chyba na miasto bo wyzdrowial w końcu

Haha kupiłem dziś pistolet za 25zl w chińczyku ale chujowo coś strzela a w lewo
      Tak mi się spodobało że chyba kupię sobie jakiś ASG
      Do stówy kupię? Żeby w puszki postzelac XD

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
      pokaż całość

odpowiedzi (70)

Widzieliście jak małe roboty sortują #chinskiecuda w jednym z magazynów należących do grupy Alibaba?

#xdforbot #robotyka #ciekawostki #technologia #heheszki

GFY

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (30)

Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na pewno komuś z Was przyda się prawilny #kubek...

Więc siekamy #rozdajo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
      Mamy do oddania 5 kubeczków.
      Dodatkowo komentarz, który uznamy, za 'najbardziej kreatywny' zgarnie bonusowy #kubek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasady znacie.

pokaż spoiler zielone zarejestrowane po 16.11.2018 się nie bawią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powodzona! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#samochody #motoryzacja #antyradar
      pokaż całość

odpowiedzi (72)