Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam pytanko. W sobotę wyrżnąłem na rolkach i kolano wywinęło się w stronę w którą normalnie tego nie robi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)nie ma obrzęku ani nic tylko boli jak cholera od wewnętrznej strony. Ogólnie jestem okazem zdrowia, od 12 lat mnie lekarz nie widział, od 5 lat mieszkam w #poznan i nawet nie mam lekarza rodzinnego. W razie gdyby po hmmm 3 dniach się nic nie poprawiło to udać się na pogotowie, czy może do przychodni i czy jakiejś najbliższej czy konkretnej? Ktoś coś? #pytanie #kiciochpyta #zalesie #kiciochpyta #poznan #lekarz
  • 10
@elvis21: Tylko prywatnie i to najlepiej do Rehasportu - ja na nartach poza trasą trochę przesadziłem i w dużym skrócie jedną nartą wbiłem się w oblodzony śnieg tak głęboko że przez przesadzone siły wypięcia niestety wokół niej mnie wykręciło. Lekarz francuski zaparł się biodrem o moją nogę na wysokości uda i był w stanie wyginać ją w kolanie na boki Obrzęk był, mięśnie i więzadło czy
@elvis21: Idz od razu. Jak sobie uszkodzikem kolano to każdy lekarz nie pytał czy podczas kontuzji wykrecilem kolano oraz czy czuje bol po wewnetrznej stronie.

Najgorszy staw w ciele człowieka, nie ma co czekać.