Wpis z mikrobloga

@Marek_Kodrat: No ale ja generalnie jestem za chudy. Moja wymarzona waga to 78 kg przy niskim Body Fat. Wąski strasznie jestem, i to mnie najbardziej martwi, bo to już trochę genetyka, którą trudno przeskoczyć.
@zwanzig: Na śniadanie omlet z białek jajka + WPC z mrożonymi owocami, dwa środkowe posiłki to kurczak, ryż i warzywa; na kolacje chleb żytni 100% + twarożek + owoc. Jak trzeba było coś uzupełnić, to dochodził jakiś shake z WPC.

Nie jadłem brokułów, więc dieta absolutnie sprzeczna z kodeksem tagu #mikrokoksyprzepisy
@seshh: Między 1800 a 2200 kcal. Taki duży rozstrzał, bo wszystko zależy od tego, ile danego dnia spaliłem kalorii.

Korzystam z opaski Fitbit Charge 2, która mi wylicza mniej więcej mój wydatek kaloryczny na podstawie tętna i innych czynników, wiec celowałem w ok. 600-800 kcal deficytu kalorycznego. No ale zdarzały się dni z ponad 1000 kcal deficytu. Aż tak się głodzić nie polecam.
@Mayki44 trochę się przeraziłem na początku, ale potem spojrzałem na wagę i wzrost xD szanuje za efekty Mireczku, udanego masowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi jeszcze trochę redu zostało