Wpis z mikrobloga

@MeaTT: z tego co zauważyłem to im mniejszy poziom drużyny, tym szybciej dobiera przeciwnika.
A co do uników, to czasami jest lipa. Chyba zależy od tego kto jest hostem. No i jeśli ktoś odpali kilka kart na raz, to trzeba przeczekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Erus No jak ktoś rzuci te 3~4 karty to uniknąć się nie da jak trafi przy 1, ale mam często sytuację że ten wykrzyknik mi sie pokazuje, ja przesuwam z 3 razy w lewo czy prawo po ekranie a postać stoi w miejscu ;_ ; i nie wiem czy to gra ma bugi czy to przez mój telefon xD
@MeaTT: nie jestem pewny czy ten wykrzyknik aby na pewno działa.
Mam wrażenie że musisz wykonać unik tuż przed nim, ewentualnie max. 0.1 sek od wyświetlenia xD
No i w pvp dochodzi kwestia mega laga - niekiedy wgl nie widać co się stało z poprzednim atakiem xD
@MeaTT: Uniki czasami zdają się szwankować. Najgorzej jak są lagi.
Mi mnóstwo przeciwników znajduje, ale takich którzy by mnie na strzała ściągnęli.
Match making w tej grze jest tragiczny. Najlepsze co może się stać to trafienie na bota, one są łatwe nawet gdy mają dużą przewagę w lvlach.
@MeaTT: nie muszę. Natomiast jest kwestia Łagów i nie wiem czemu - ale mam wrazenie, że to mnie laguje a przeciwnik sobie gra na lajcie(wifi/LTE). Natomiast uniki działają zazwyczaj(xd), po za ki blastami(bo wtedy mają nie działać)