Wpis z mikrobloga

Trzeci raz w tym roku ktoś mi stuknął #samochod i spieprzyl... nosz urwał nać. Ale tym razem ktoś zrobił foto, wysłał mi i dał swoje dane. Bo moje ac już by tego chyba nie wytrzymało.

A na komisariacie #policja elegancko powiedziała ze nara i między 8 a 16 przyjść mam. Siedzą sobie i nie pomogą człowiekowi, nockę maja to co będą się męczyć. No i teraz muszę się zrywać z roboty. Jeszcze najgorsze jest ze to nie jest tak ze od razu mi powiedzieli ze nara, zastanowili się pogadali i stwierdzili ze to w godzinach pracy komisariatu (24h?). Chyba że się mylę i faktycznie byli mocno zajęci to przepraszam:).

#samochody
  • 8
@KotoFan: Nie denerwuj się na policjantów, Mireczku. Oficer dyżurny na nocce przyjmuje zgłoszenia wymagające wszczęcia natychmiastowych czynności - napad, gruba kradzież, zaginięcie itp. Wszystkie pozostałe 'pierdoły' przyjmują niebiescy z dochodzeniówki, w godzinach dziennych, z prostej przyczyny. Po pierwsze - lepiej znają się na śledztwach niż dyżurny (wiedzą na co zwrócić uwagę, o co dopytać, czego nie można przeoczyć). Dwa - będą prowadzić sprawę osobiście (a sam pewnie wiesz jak jest kończyć
@abrakadabra125: Racja Mireczku, ale nie wchodziłem już w szczegóły, z rozróżnieniem wydziału kryminalnego, dochodzeniowo - śledczego, ds. nieletnich, wykroczeniówki itp. ;) W moim KP mógłbym jeszcze wykroczeniówkę rozbić na tą 'zwykłą' i tą od ruchu drogowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem po prostu, aby było czytelnie i przejrzyście dla cywila ;)