Wpis z mikrobloga

Ludzie na siłe wkręcają sobie jacy to zajęci nie są. Zawsze znajdzie się jakaś wymówka, zajęcie byle by tylko nie zrobić czegoś ważnego ale i trudnego. Każdy ucieka w inną czynność, czasem bardziej nawet, żeby pokazać otoczeniu "ogarniam życie". Niestety samego siebie tak łatwo oszukać już sie nie da.

#przemyslenia ##!$%@? #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 4
@thewickerman88 wydaje mi się, że cześć z tych osób bardziej boi sie dać poznać po sobie bliskim, że sie zmienia, niż innych irracjonalnych lęków.
wkręcają sobie, że robią wszystko co ich w mocy, żeby zmienić tą sytuacje, a tak na prawde umyślnie nie robią nic, co by ich do tego przybliżało. i codziennie wielkie zdziwienie i płacz, że geny matka z ojcem takie przekazali xD
@b3rly: znam to ot przykład grubasów-. Mam koleżankę która odchudza się od 8 lat. Nigdy jej się nie udało. Siłownia, diety, ciągle nic. Tylko pomiędzy posiłkami cola chipsy i batony XD. Ale oczywiście geny są złe a ona ciągle się żali że tak ciężko pracuje. Rzeczywiście-na siłkę się ruszy raz na tydzień, dwa ale trybu życia nie zmieniła bo nie zrezygnuje z wygody czy przyjemności.
Sam miałem ostrą nadwagę ale to
@thewickerman88 stara sie, a że geny xdd ale dobre wrażenie robi xD
ryzyko odniesienia porażki zawsze jest i co wtedy powiedzą ludzie? (bo to jest najważniejsze xdd) jakby cisnęła na 100% i by nie było efektów, to wtedy tylko od niej by to zależało, a tak zasłania się hehe "lubie słodkie, co ja poradze" i twki w bezpiecznym dla siebie punkcie, bez zbędnego wychylania się i narażania na porażki (i sukcesy ))¯_(ツ)_/¯)