Wpis z mikrobloga

Mirki, czy mieliście styczność z urządzeniami firmy Kruger&Matz? Planuje kupić TV właśnie od nich i być może słuchawki. Wydaje mi się, że dziś wszystkie sprzęty wnętrze mają praktycznie takie samo. Ale jak to wygląda w praktyce?

Miałem plan dopytać na elektrodzie ale temat na pewno był już wałkowany i google od tego jest.
#elektronika #tv #krugermatz
  • 10
@PaulPavello obserwowałem ich kiedyś i komputery mają jak również smartphony i tak planowałem coś kupić z nadzieją, że jako młoda firma na rynku będą mieć dobrej jakości sprzęt.
Ale i tak dziękuję za odpowiedź :)
@Srubson: Nie wiem, zmywarkę można mieć nawet firmy która normalnie produkuje pewnie prezerwatywy. Pytanie jakie mają w tym doświadczenie ;) Jak firma produkuje x lat telewizory to te najprostsze problemy już dawno mieli, przerobili itd ;)
Dzięki Mirasy za porady. Nie jestem osobą która szuka tanich rzeczy z nadzieją, że wszystko jest jedno. Ale na tym akurat się nie znam i wolałem dopytać :) raz jeszcze dzięki :)
@Srubson: Skupuja najtanszy szrot z Chin i dodaja swoje logo. Mialem kiedys ich tablet, jedynym plusem bylo to ze tyle razy byl wysylany do serwisu ze sprzedawca w koncu sam zaproponowal zwrot pieniedzy.