Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy film "Chłopaki nie płaczą" z 1999 roku. 97,69% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,60. To więcej niż na filmwebie (7,8) i na IMDB (7,7).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Taksówkarz" z 1976 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Casablanca" z 1942 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)

#film #wykopowefilmy
AurenaZPolski - Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy film "Chłopaki nie płaczą"...

źródło: comment_X1GDdZAh3yxM2NLlzkbbas1Bhuk7JfII.jpg

Pobierz
  • 84
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (720)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @majsteroforion @jebola @crest @Vadzior @szara_masa @MORTAL_KOMBAT @iAmTS @WampirQQ @zdjecie_z_wenszem @Changing_Mag @Apollo_Vermouth @cienki137 @Drzemka_w_cieniu_drzew @Dox3l @wypalony @franekbo @ossadagowah @lukmar @nierusz @revon @Youngwolf @micke @Avlu @final_echo @Vladimirek_ @Vaginator @rozowerealia @Pieron @pietras_w @cymrev @kamzo21 @avible @enron @zakr3t @