Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie(subiektywne) wczorajszego koncertu #arminvanbuuren
Minusy:
- pozastawiane przejścia, ludzie bawiący się na schodach(nie było tragedii, że w ogóle nie dało się przejść jednak następnym razem powinni zwrócić na to uwagę)
- piwo... kto chciał się napić ten pewnie wie co się #!$%@?ło w kolejce po piwo... zdecydowanie za mało stanowisk do nalewania, ludzie bluzgający w kolejce.
- godziny samej imprezy... jak ktoś nie jest zaprawiony w bojach i co weekend nie śmiga po klubach to ciężko było dotrwać do tej 4-5 rano. Myślę, że odbiór samej muzyki byłby dużo lepszy gdyby zaczęli np. o 19-20 i kończyli event ok. 1.
- wyjazd z Gliwic... jak ktoś chciał dostać się np. do Katowic to jedyną opcją był pociąg po 5 rano. Uber w zasadzie nie był dostępny, apka pokazywała albo brak kierowców albo stawki 300% wyższe.

Plusy:
+ bardzo dobry widok w zasadzie z każdego miejsca w hali
+ klimatyzacja/wentylacja - ani na moment nie było duszno czy gorąco(pewnie w spodku byłby problem bo tam chyba nadal nie ma klimy)
+ john o'callaghan fajnie trancowo zagrał, ale no... późno...
+ armin zagrał 3h zamiast 2 :D
+ khoma
+ można było zmieniać miejsca -> można było usiąść na krzesełkach lub stać na płycie.

Na pewno mogę polecić eventy kolejne eventy muzyczne na tej hali w Gliwicach.

Czy warto było? #pdk


#asot #astateoftrance #trance

Jak wrażenia innych mireczków, bo widziałem, że sporo osób było?
  • 17
@facke: a widzisz, z przodu płyty nie byłem. Głównie balkon albo na tyłach płyty i za każdym razem nie było problemu. Ludzi z fajkami widziałem dopiero po koncercie armina. Ogólnie ta strefa gastronomiczna to była porażka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FantaZy: Co do piwa. Obiekt nie jest jeszcze w pełni wyposażony a tym samym nie są gotowe wszystkie stanowiska z jedzeniem itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FantaZy: Ochrona nie ogarniała, jedne schody typ: "Nie można zejść na płytę, Dlaczego? -Bo nie..." 20m dalej kolejne zejście bez problemu. Około godziny 4:30 pytam się młodego ochroniarza którędy najbliżej do wyjścia a typ ziewając mówi że nie do końca ogarnia halę i żeby iść zapytać dalej :) Klima? Na płycie zjawisko nieznane, gorąc i duchota, pewnie dlatego niektórzy zdecydowali się paradować bez koszulek... Swoją drogą WTF? To nie Sunrise (
@WuDwaKa:ok, ale biorąc pod uwagę wczorajszy event to była tragedia. Dodatkowo lali to już 'na szybko' z pianą na 3 palce... i wychodzilo, że 250ml piwa kosztowało 9zł... #cebula
@szczepciu: z tymi schodami to były jaja w ogóle bo oni na tych samych schodach raz potrafili przepuszczać, żeby za 25 minut nie przepuszczać. Pewnie chcieli w ten sposób regulować ilość ludzi, ale ostatecznie to wszyscy byli #!$%@?.
@szczepciu: z
@FantaZy: My z różowym tuż przed wejściem zdecydowaliśmy, że tych durnych kuponów żetonami nie będziemy kupować, bo albo ich nie wykorzystamy (bo pewnie 30 złotych nie da się jakoś sensownie rozbić), albo wszystko się skończy i zostaniemy z nic nie wartymi żetonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To była pierwsza taka impreza dla mnie i zgadzam się, że to powinno rozpoczynać się wcześniej. Do Gliwic autem jechaliśmy prawie
@SiDi: john o'callaghan grał również bardzo fajnie ale tak jak pisałem... mi się już po prostu ciężko siedziało i byłem zmęczony. Po arminie tak na oko to chyba z 1/3 ludzi wyszła.
Z żetonami też była #!$%@? bo tylko w 1 kolejce można było płacić kartą...
@FantaZy: kolega chyba nigdy wcześniej nie był na evencie :) zawsze trwają do 5-6 rano. A Global Gathering w Poznaniu dawno temu zaczął się o 15 a skończył o 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz trafiłeś już na event ekspresowy, 22 start, 5 koniec. Bardziej ekspresowego i krótkiego eventu chyba jeszcze nie było :D
@Qraape: to prawda, wczesniej nie bylem na niczym podobnym. Nadal nie rozumiem powodu startu o 22. Tym bardziej mając tak krótki lineup mogli bez problemu zrobić to w bardziej rozsądnych godzinach.
@szczepciu: z przodu naprawdę nie szło wytrzymać, sam mogłem wykręcać koszulkę i zastanawiałem się czy jej nie ściągnąć, dlatego nie dziwię się, że niektórzy byli bez.
@FantaZy: jeszcze co do organizacji / ochrony - weszliśmy w 4 osoby bez sprawozdania biletów ani bez rewizji. Pewnie takich osób było więcej, co może być niepokojące, bo w sumie mógł wejść absolutnie każdy i wnieść wszystko. Później ochrona nie chciała wpuścić na płytę "no bo szef nam powiedział, że nie" ale chwila nieuwagi i dało się wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FantaZy: Nie czuję się do końca spełniony po evencie. Po stronie organizacyjnej minus za te przejścia po schodach i brak wnoszenia napojów na parkiet. Widziałem na początku duże kolejki po żetony. Na szczęście ktoś mnie pokierował że piętro niżej stoją puste kasy. Na początku seta Rubena wleciał jakiś wokal, a ja nie mogłem zrozumieć ani słowa. Później już było trochę lepiej chociaż do tej pory szumi mi w uszach.
Muzycznie:
Do
- wyjazd z Gliwic... jak ktoś chciał dostać się np. do Katowic to jedyną opcją był pociąg po 5 rano. Uber w zasadzie nie był dostępny, apka pokazywała albo brak kierowców albo stawki 300% wyższe.


@FantaZy: Z tego co wiem to miały jeździć busy na plac andrzeja w katowicach? Chyba o 5 i 6.30 ostatnie