Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi 8? Wstydziłbym się to kupić i wyciągnąć z kieszeni
Ze względu na kwestie gwarancji i Polskich cen nie jestem jakoś zbyt dużym fanem Xiaomi, ale ze względu na totalnie głupie community Apple jestem hejterem tejże marki, wydaje mi się, że słusznie.
Telefon zaprezentowany przez Xiaomi to ulepszona wersja iPhone'a.
Apple opracowuje nowe technologie, a potem daje się wyprzedzić konkurencji, tak jak to było z TouchID. Rewolucja, potem dali się wyprzedzić m.in. OnePlusowi, a na koniec porzucili technologię, gdzie konkurencja montuje czytniki w ekranach XD
Xiaomi nie traktuje też swoich użytkowników jak debili mówiąc, że wymiana tylnej szybki to koszt rzędu 2000zł xD
Bardzo mnie cieszy, że mogę mieć to samo co w iP, a nawet lepsze, za 1/2 ceny, bo to sprawi, że na rynku będzie więcej podobnych urządzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#apple #android #xiaomi #boldupy #spidersweb
Pobierz c.....u - Xiaomi Mi 8? Wstydziłbym się to kupić i wyciągnąć z kieszeni
Ze względu na...
źródło: comment_n1XhqoRauVzAUFjrFVotOLpl8AenxKn8.jpg
  • 22
@DobrzeNaoliwioneLozysko: O, zapomniałem odpisać xD

takie kopiowanie designu (z najmniejszymi szczegółami) to jest wiocha.

wiesz co, mam wrażenie, że z telefonami już zostało zrobione wszystko i po prostu to, co pokaże Apple to będzie "okej, w tym roku telefony wyglądają tak".

I w pewnym sensie dowodzi, że Apple to jest jednak dominator i wyznacznik trendów.

W pewnym sensie się zgodzę, ale to kończy się na wyznaczaniu trendów, bo cała reszta leży.
Xiaomi nie traktuje też swoich użytkowników jak debili mówiąc, że wymiana tylnej szybki to koszt rzędu 2000zł xD


@czikapu: sam myślę nad zakupem Xiaomi A1, ale tak z ciekawosci, ile będę musiał zapłacić i ile czekać żeby Xiaomi wymieniło mi szybkę?
@FilozofujacaCalka: No właśnie same, OP3T po aktualizacji działa spoko, no ale ten czytnik na ekranie i w ogóle
No ale boję się jednak o tą gwarancję, bo w OP np. poluzował mi się port USB i jak ruszam kablem mocno to przerywa.
Odeślę na serwis, pyk- naprawione.
W przypadku telefonu z Chin już nie jest tak kolorowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)