•  

   @R2D2_z_Sosnowca: Nawet jeśli ta laska na prawdę miała na tej kartce napisane "korwin krul" to byś zmienił to na ten napis bo przecież jest gruba a to takie super śmieszne i w dodatku można wyśmiewać feministki, bo osoby które walczą z dyskryminacją między innymi twoich sióstr, córek, matki i partnerki też są super śmieszne.

  •  
   M............a

   +1

   Nawet jeśli ta laska na prawdę miała na tej kartce napisane "korwin krul" to byś zmienił to na ten napis bo przecież jest gruba a to takie super śmieszne i w dodatku można wyśmiewać feministki, bo osoby które walczą z dyskryminacją między innymi twoich sióstr, córek, matki i partnerki też są super śmieszne.

   @R2D2_z_Sosnowca
   @MinnieMouse0: Powiedziała "obrończyni kobiet", która "grid-girls" z F1 (czyli te hostessy od trzymania parasolek) nazywa kurwami xD
   https://www.wykop.pl/link/4145739/#comment-52393599

   No te z artykułu chcą być akurat kurwami vel modelkami więc raczej się odnajdą.

  •  

   @MagnaPomerania: Jakoś nikt nigdy nie wspomina tego debila któremu odpowiedziałam, który twierdził, że sekretarki to kurwy (bo chuj wie dlaczego) natomiast modelki które z definicji sprzedają swoje ciało to święte dziewice. No ale jeśli ty będziesz szczęśliwy jeśli twoje córki zostaną tego typu khem khem, modelkami, natomiast będziesz nazywał je kurwami jeśli będą uczciwie pracować (inb4 prostytucja to też uczciwa praca) to nie ma i tak dla ciebie nadziei. Może dla twoich córek jest taka, że odetną się od patologicznego środowiska, póki będzie czas.

  •  
   M............a

   +5

   @MinnieMouse0: Oj zapiekła hipokryzja, nie?

   Grubych feminazistek należy bronić, ale jak uczciwie pracujące w F1 dziewczyny zostają przez takie feminazistki pozbawione pracy, bo sobie stado waleni uznało, że "to uwłacza kobietom" (choć nikt się tych grid-girls o zdanie nie pytał, a nie czują się poniżone), to już są KURWAMI?

   No ale jeśli ty będziesz szczęśliwy jeśli twoje córki zostaną tego typu khem khem, modelkami, natomiast będziesz nazywał je kurwami jeśli będą uczciwie pracować (inb4 prostytucja to też uczciwa praca)
   Weź sobie odsapnij, bo bredzisz. Modelling to nie tylko wyjazdy do Dubaju, gdzie arab spuszcza ci klocka na klatę.
   Poza tym - "TEGO TYPU"?! One są hostessami - mają na ubraniach loga sponsorów i trzymają parasolki nad kierowcami przed startem GP. Gdzie tam widzisz prostytuowanie się? Strasznie nienawidzisz tych kobiet.

   A może to zwykła zazdrość, że ciebie by nie wzięli do tej roboty, bo jesteś "niewyględna" i dlatego utożsamiasz się bardziej z otyłą feministką niż z piękną i niezależną finansowo kobietą? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   PS.

   Jakoś nikt nigdy nie wspomina tego debila któremu odpowiedziałam, który twierdził, że sekretarki to kurwy (bo chuj wie dlaczego)
   Bo (wedle stereotypowej opinii) dają dupy szefowi. Uprościł je TAK SAMO JAK TY TE GRID-GIRLS, więc jesteś na tym samym poziomie intelektualnym, co "ten debil". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: grid-girls-to-kurwy.png

  •  

   @MagnaPomerania: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
   Piękne

   +: M............a, dozobaczenia +2 innych