Wpis z mikrobloga

#psvr #skyrim #gry
Skyrim to chyba jedyna gra VR w którą mogę grać długo i nie robi mi się niedobrze :) jednocześnie to gra, która mnie utwierdziła w przekonaniu, że VR nigdy oprócz zaburzenia błędnika nie wywoła nic innego. Ale może po prostu za dużo czasu spędziłem już w Skyrim na różnych platformach (PC, Switch a teraz PsVR) :)
To nadal jest dobra gra, która na PC żyje dzięki modom a na Switcha pozwala pograć w łóżku. Wersja VR jest zupełnie inna, to nadal ten sam Skyrim ale widać, że dość pokracznie próbuje zaadaptować VR (system poruszania się przez teleporty jest super! :) ale już poruszanie się po interfejsie dalekie od doskonałości, walka sama w sobie dość podatna na "śmieszne machanie mieczykiem")
  • 8
@nothingtown: odpaliłem tryb swobodnego ruchu - wytrzymałem z 10 sekund :D dla Inpacient nawet wymyśliłem aby udawać się się ruszam i podskakiwać aby oszukać oszukiwanie błędnika :) (chyba działało nawet). Gram na teleportacji i takie skokowe poruszanie się dla mnie jest lepsze. Konia nie ruszałem jeszcze bo jakoś nigdy w Skyrimie nie czułem potrzeby poruszania się nim ale na pewno sprawdzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pandapl: natural locomotion to jedno z lepszych rozwiązań poruszania się, natomiast śmieszne machanie mieczykiem można naprawić dwoma linijkami w plikach konfiguracyjnych :)
@AreQPL: nie naprawi to problemu tego, że waga move jest niewspółmierna do takiego np. dwuręcznego topora :) i wychodzi, że machasz nim jak sztyletem. No i nie można bo to ps4 :D
@Pawel_Pe: odkąd mam vra to nie przyszło mi do głowy, żeby grać na siedząco w sumie. Ale wszystkie gry, w które ciśnę, wymagają ruchu, podchodzenia gdzieś, unikow itp. No i mam htc vive, a nie psvr, to chyba też różnica
@pandapl: ja też gram z teleportacja plus imbir zawsze, bez tego nie dam rady grać :) uważaj na jazde konno :) @AreQPL: kupiłam natural locomotion i niestety zrobiłam refund,
@nothingtown: sprawdziłem tą jazdę konną, prawie żadnej reakcji, to co poczułem mogę raczej wpisać w granicę błędu bo trochę już spędziłem czasu w Skyrim. Fajnie, że przy ruchu koniem widok skaczę bo to na pewno mi pomaga. Mimo wszystko wolę błądzić po mapie pieszo :)