Wpis z mikrobloga

@Latch Z Sylveco to polecam balsam myjący do włosów, z vianka kremy do twarzy (możesz napisać do firmy, to przyślą Ci próbki i sobie przetestujesz), mokosh jest stosunkowo drogi, ale ma też fajne kremy pod oczy. Z Nacomi kremy do twarzy są ok.
Wiem że nie polskie ale polecam Mixa. Kosmetyki bardzo łatwo zapychają mi skórę, a z mocy używałam już 4 różnych kremów i żaden nie zrobił mi krzywdy. Poza tym są super dla wrażliwej skóry.
@Latch: Końcówki trzeba zabezpieczać dodatkowo, samo mycie ma na nie wpływ, ale nie zrobi roboty "za ciebie" niestety. Możesz poprosić mamę o Vianek serię odżywczą + tonik/wcierka do skóry głowy też vianek (na to wypadanie). Sylveco balsam myjący jest ogólnie spoko, ale u mnie się średnio sprawdził - niebieski do brody zużył i był zachwycony. Bardzo fajną Polską marką jest Make Me Bio - jestem w tym momencie zakochana w ich
Vianek, Sylveco, Biolaven, Orientana, Fitomed -> hebe/natura
Półprodukty i oleje Venus Nature, seria Bielendy Botanic Spa -> Rossmann
Organique -> sklepy stacjonarne w galeriach, ceny trochę wyższe od typowo drogeryjnych produktów, ale śliczne opakowania i w ogóle (super na prezent)
Z zagraniczych, dostępnych w Polsce: babuszka Agafia, Planeta Organica, Fitokosmetik -> sklepy eko/z ziołami/Allegro
Polskie firmy z mineralnym mejkapem, wcale nie gorszym od na przykład - dużo droższego - Bare: Annabelle Minerals,
@Latch: w hebe jest fajny koktajl nacomi Aqua hydra skin. Fajnie nawilza, mozna go wykorzystac albo jako maske, albo jako krem. Maja tez cala mase fajnych rzeczy do ciala, jakies maselka, balsamy itp. Biolaven i vianki maja super produkty do mycia twarzy. Polecam Vianek mleczko do demakijazu rewitalizujace (czerwone), vianek nawilzajaca emulsja myjaca (niebieska), biolaven zel winogronowo-lawendowy, biolaven plyn micelarny winogronowo-lawendowy, sylveco lipowy plyn micelarny. Dalej super jest nawilzajacy tonik-mgielka vianka