Wpis z mikrobloga

Ja pi#$ole, próbowałem, naprawdę próbowałem grać w Pubg i Fortnite. Ale po prostu nie jestem w stanie, jestem w te gry tak chu$jowy że głowa mała. Potrafię nie mieć nawet jednego killa przez kilkanaście gier z rzędu.

Nie wiem jakim cudem jestem taką kłodą i mnie cisną nawet dzieci w te swoje gierki xD Jeszcze pół biedy, gdybym był jakimś nowym graczem w strzelankach online, ale zjadłem zęby na ET, battlefieldach, cs'ach, Tribsie, Gearsach, Halo, Overwatch itd.. 27 lat to już starość i koordynacja nie ta ? Ktoś ma podobnie w tych battleroyalach ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fortnite #pubg #pcmasterrace #gry #gorzkiezale
Pobierz stefan8800 - Ja pi#$ole, próbowałem, naprawdę próbowałem grać w Pubg i Fortnite. Ale ...
źródło: comment_Aoy04o6hTxKXOZB92lqJwcsF7kGls3no.jpg
  • 15
@stefan8800: Po prostu inaczej się gra w te gry. Musisz przemęczyć pierwsze X godzin żeby ogarnąć temat miałem tak samo (ciężko było się przestawić z csa). Zazwyczaj ważne żeby nie wychodzić na przeciwnika póki przy użyciu 3 osoby nie ogarniesz, w którym miejscu stoi - to taka główna różnica w stosunku do klasycznych fps.
No i w fortnite ważne żeby zająć wyższą pozycję.
@stefan8800: w cod 4 musiałem ponad 1000h przegrać żeby na serwerach wygrywać, chyba jesteśmy już za starzy i mamy za mało czasu na granie:D

@bmLq: czemu to jest ważne? To co to #!$%@? za gra, że za zdobycie fraga odpowiada to kto jest wyżej na mapie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@stefan8800: Mam podobnie jeśli chodzi o pubg, czasem przez kilka, kilkanaście gier 0 killi albo 1, ale czasem zdarzy się 5-6. Mój rekord to 7 xD Albo jak gram z kumplami to oni po 5-6 killi a ja znowu 0-1. Nie wiem z czego to wynika, jestem chyba zwyczajnie słaby w tą grę. Za to kurczak smakuje dużo lepiej jak się trafi raz na miesiąc. Co dziwne w fortnite idzie mi
@kabelodneta: Tzn. nie znasz w ogóle fortnite? Gierka jak h1z1 battle royale czyli 100 typa ląduje na mapie i jest strefa która się zwęża. Jeżeli jesteś poza strefą to giniesz. Czyli musisz udać się do środka strefy i zarazem fragować przeciwników. Wygrywa last man/team standing. Ale fortnite różni się od h1 tym, że można zbierać matsy i z nich budować rampy/ściany/podłogi. Budujesz się na wysokość i stamtąd strzelasz.
Tylko nie ma
@stefan8800: W wymienionych grach się nie myśli tylko napierd*, co potrafi każdy. W battleroyal trzeba myśleć, a to już nie każdy potrafi. Stań, zatrzymaj się i zastanów co zrobić, a nie leć na pałę.Słuchaj dookoła najmniejszych odgłosów, kryj się, rozglądaj i zastanów się zanim coś zrobisz.

@stefan8800: Przez pierwsze 3 h nikogo nie zabiłem, po rozegranych ok 300 meczach potrafię wyciągnąć 5 fragów w dobrym meczu rekord to 9 w parach. Nawet udało mi sie wygrac solo ale ogólnie ciezko sie przestawic dla takich dziadkow jak my :) 28 lvl here