Wpis z mikrobloga

Tydzień czasu nie przeglądałem i nie udzielałem tagu #przegryw i w sumie Dobrze na tym wyszedłem. Nie łapały mnie #feels, nie nakrecalem się że jestem beznadziejny bo nie miałem nigdy dziewczyny #tfwnogf. Trochę podbudowało mnie to że ziomki z siłowni widzą we mnie przemianę i zazdroszczą formy. Ech żeby tak dupeczki się za mną uganiały jak oni to bym był dawno #wygryw xD #!$%@? narazie użalanie się nad sobą i wprowadzam w życie filozofię xD #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz P.....z - Tydzień czasu nie przeglądałem i nie udzielałem tagu #przegryw i w sumie Do...
źródło: comment_nHE5lqCnOxEy9dCxNJvkWynJ0EMBdz0b.jpg
  • 8
@Przegrywstulejarz: z cyklu banalne obserwacje:
twoje samopoczucie cholernie wpływa na to jak odbierają cię inni
Czyli jeśli pozwolisz stulejarskim(w zasadzie skrajnie niepoprawnie pesymistycznym) myślom się rozwijać, to w niczym ci to nie pomoże, jedynie #!$%@? ci to samopoczucie. Dlatego lepiej nie użalać się nad sobą na mirco
@Przegrywstulejarz: widocznie masz dobry gen, ja ostatnio prawie się popłakałem na siłowni, jak musiałem patrzyć na tych lepszych genetycznie ludzi :( nigdy im nie dorownam. I nie mogę się z tym pogodzić
@Yonda44: co mi z sylwetki jak jestem karłem, ja chcę być wysoki. Albo chociaż przeciętny. Poza tym niscy są słabsi. Więc nie da się być w "#!$%@? silnym"