Wpis z mikrobloga

Bez kitu ostatni raz byłem na festiwal #hiphop w #opole. Dzicz jak #!$%@?. Pajace z lanymi piwami pchają się do przodu, oblewają przez to piwem. Selekcja zerowa, rozumiem że grał Que i że aktualnie jego fanbase to gimby ale szanujmy się. Mało kto buja się na innych wykonawcach bo każdy grzeje miejsce na Que. Z roku na rok coraz gorzej. Serio #!$%@? to jak wyglądają teraz tego typu festiwale. #rap #polskirap

I z całym szacunkiem Kuba, ale fanbejs #!$%@? konkretnie skoro przy tamagoczi piski a Hype to zwykła zapchajdziura.
  • 9
@Matt3rs a idź pan w #!$%@?, impreza techno z autotunem, tylko kilka kawałków hip-hopowych, quebo chyba najlepiej, białas jakby z playbacku, z małolatów z piwami i debili robiących pogo miałem ochotę #!$%@?ć.
@kshmir
@MarianAlkoholik Też byłem tam w CWK na koncercie i mówię właśnie do różowej że mimo że tam było też masa gimby to nawet oni potrafili skakać i się bawić. A tu jak ktoś przyszedł na najebkę a nie koncert, to choćby 2Pac grał z zaświatów to stali by jak wryci. ))¯_(ツ)_/¯
@Matt3rs: Mam podobne odczucia. Ogólnie Hip Hop Festival mi się podobał, ale ludzie tam zgromadzeni to naprawdę #!$%@? dzicz. Oczywiście nie ogólniam, bo fajnie mi się gadało z ludźmi, których tam poznałem. Dużo było też pozytywnych osób. Co do Que to byłem w 2014 roku na jego koncercie w Opolu (k44 albo Muzosfera, jakoś tak to się nazywało), wtedy było może max 100 osób, a teraz takie tłumy. Najbardziej mi się
@Matt3rs: Mi się występ Que podobał, ale byłem już w takim fajnym stanie alkoholowym, że staliśmy z kumplami trochę z tyłu i się fajnie bawiliśmy. Białas też spoko koncert. A Dwoma Sławami najbardziej się stamtąd jarałem, więc dla mnie najlepiej :D Szkoda właśnie, że ludzie są tacy #!$%@?, bo stałem w kolejce do kibli z dziewczyną, nagle #!$%@?ły się przed nas jakieś 15-nastki i zaczęły do nas #!$%@?ć.