Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej panowie, którzy graliscie w Media Markt w piłkę i co chwilę wyłączał i włączały się Wam telewizory. Przepraszam Was to ja i mój #xiaomi Redmi Note 5 z MiRemote. Miałem z tego niezły ubaw. Udając, że oglądam gry, bawiłem się pilotem :) Najsmieszniej było jak jeden zganiał na drugiego, że coś wcisnął. Nie miejcie mi tego za złe, nie mogłem się powstrzymać. Pozdrawiam. #heheszki #android pokaż całość

odpowiedzi (53)

W te wakacje byłem u cioci na wsi i oni mają stare małe rury, a ja się obżarłem i zajebałem kloca, zatkałem kibel xD najgorsze jest to, że poziom wody był tak wysoki, że berło włożonę tonęło i nie mogłem przepchać bez wkładania ręki xD postanowiłem się poddać i pójść do cioci ze wstydliwą informacją, że zasrałem kibloze. Ciocia wkurwiona wbija, zamyka drzwi na kluczyk i przez ścianę słyszę tylko chlupotanie wody i szeptane z niedowierzaniem "matko bosko". Uciekłem. Zamknąłem się w pokoju i wyszedłem dopiero na kolacje, wstyd mi było xD pokaż całość

odpowiedzi (32)

Z racji tego, że na pewno macie już dość wszystkich wpisów o wykop party robię #rozdajo - jeden z breloków ze zdjęcia do wylosowania dzisiaj do 18 - wysyłka na mnie, tylko patosteamy nie biorą udziału - kij wam (celowo z małej litery #pdk) w oko dzbany.

Ogarnąłem już miejsce do spania w Poznaniu, w tym tygodniu czeka mnie jeszcze dokończenie ok 200 breloków, gotowy na #wy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas jestem ciekawy jak wielką improwizacją będzie moje stanowisko :>

Kto jedzie na wykop party? A może jakieś mirki z #wroclaw się pojawią? Bardzo możliwe, że będę mieć 2-3 miejsca w aucie, chociaż dopiero w czwartek będę wiedzieć czy jadą ze mną znajomi czy nie. Jeśli nie pojadą, chętnie kogoś podrzucę z Wrocławia - całe zawodowe życie jeździłem sam, ileż można.

PS: tak, kiedyś rozwoziłem Wam bułki wędliny itd. xD

#rozkminkrzaka #dziendobry #rozdajo #tworczoscwlasna #handmade
    pokaż całość

odpowiedzi (36)