Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wyobrażacie sobie co teraz się dzieje w hotelu xD ten kurwa kac moralny, a Peszko pewnie siedzi gdzieś w kącie i nawet nie otwiera gęby żeby nie dostać w ten pusty caban od Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego xD prawda jest taka, że Robert to profesjonalista i nic więcej na tym mundialu nie mógł zrobić, na jego miejscu spakowałbym walizki i wypierdalał stamtąd xD żal mi go, bo pewnie jest mega wkurwiony na poziom piłkarski reszty kadry... co prawda on też nie świecił przykładem, ale ile można ciągnąć 10 chłopa w każdym meczu do wygranej, co on w ogóle powie w tym Bayernie jak go zapytająna ch*j grali do tego Szczęsnego, a ten rozgrywał na pałę do Kolumbijczyków xD oraz Glik który mało się nie zesrał żeby zagrać, przyjedzie do kluby i to spojrzenie zażenowania z jego lekarzem haha w ogóle ten cały balonik xD łatwa grupa, cyk Prezydent przyjeżdża na zgrupowanie, cyk reklamy, garniaki do Rosji xD mega bojowe zdjęcia i podpisy na profilach społecznościowych i te komentarze Polaków pod każdym materiałem wideo o Mundialu - "Bolzga stronk! ez win!" hahahxDDDD na dodatek Nawałka (którego szanuję, bo jednak podniósł poziom naszej repy) facet który zmienia stoły z kwadratowych na prostokątne, bo to przynosi szczęście xDDD to jest cyrk i ten cały mundial w naszym wykonaniu można porównać do do dobrej imprezy... na początku jest zajebiście, są fajne dziewczyny, dużo alkoholu, podniosłe rozmowy o patriotyzmie, polityce i ogólnie czujesz, że złapałeś życie za rogi i ta blondynka która siedzi w kącie będzie dziś krzyczała Twoje imię podczas pełnego uniesienia, dzikiego seksu.... a finalnie kończysz kłócąc się ze wszystkimi o to, że pisowcy/pełowcy to złodzieje, wulgarnie dostawiasz się do tej blondynki, dostajesz w ryja, rzygasz na dywan i kończysz ze spuszczonymi gaciami na kiblu, starając się nie zasnąć, a kiedy to się stanie reszta maluje Ci kutasy na twarzy, robi fotki na fb i publicznie upokarza xD

  #mecz #mundial #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  #piwo #zwierzaczki

  Browar Ursa Maior ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Stoję przy jednej z 6 umywalek w toalecie na jednym z większych parkingów przy aurostradzie. Toaleta full opcja, z mydłem,  ręcznikami, suszarkami do rąk. Czysto z rana, wzorowo wysprzątane.
  Zajęłam umywalkę pierwszą od ściany, po przeciwnej stronie od suszarek do rąk, żeby nikomu nie przeszkadzać gdy będę się przeistaczać w człowieka po ponad 30h w trasie.
  Widzę przez ten czas w lustrze 3 kobiety wchodzące i wychodzące z części z ubikacjami.

  pokaż spoiler Żadna, kurwa żadna księżniczka nie umyła rąk.


  W sumie to przestaje mnie dziwić ten wieczny syf w damskich toaletach, oszczane lepiące się podłogi, porozrzucane zużyte podpaski, osrane muszle, roztarta krew na ścianach.

  Nienawidzę publicznych toalet. Nienawidzę ludzi zachowujących się jak bydło, gdy myślą, że nikt nie patrzy.

  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rakcontent #zalesie #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (109)