Wpis z mikrobloga

Znalazłem na stronie Frondy jakiś artykuł o sekcie Świadków Jehowy i zacząłem czytać pod nim komentarze. Znalazłem to "arcydzieło". ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na czym POlega szajba sekty "Idź POd Prąd". Tutaj lansowane są niebezpieczne POglądy liberalno-liberalne, czyli libertariańskie. Należycie ogólnie do lewego sortu, czyli liberalnego światoPOglądowo. POmimo liberalizmu gosPOdarczego jesteście na lewo od PiSu. Gorsi są tylko ci, co jawnie wspierają żydo-islamski terroryzm POprzez dolewanie socjalizmu w gosPOdarce, tak jak PO, SLD, .Nowotworowa czy partia Razem. Oczywiście Korwin jest taki sam jak wy. Taka sama libertariańska, nie-prawicowa i nie-konserwatywna szajba. Nie macie żadnych POmysłów, żadnego sensownego przesłania do sPOłeczeństwa. Cały czas nic nie znaczycie. Łatwo was przeskoczę POparciem z moją przyszłą partią o nazwie "Platforma Sprawiedliwości Narodowej". Zamiast wprowadzać JOW i inne patologie, to stworzę nowy klub piłkarski POwerland Firefield of Radomsko by MR6. Moja oficjalna ksywa wynika z tego, że urodziłem się 18 maja (1+8=9, 1-8=7, dziewiątka to odwrócona szóstka, a siódemka graniczy z szóstką), a imieniny mam 18 czerwca. Żeby była osiemnastka, to musi być 2 razy 9, albo 3 razy 6. U mnie to są nawet dwie osiemnastki. 18+18=36. 3+6 to 9, a 3x6 to 18. Jak widać, szóstka i dziewiątka to są moje cyfry, ale ja ze względu na swoją skromność wybieram szóstkę, bo ta cyfra symbolizuje stabilność, POrządek i jest sexy. Oprócz tego należy zwrócić uwagę, że szóstka to dwie trójki, a dziewiątka to trzy trójki. Dlatego moja oficjalna ksywa będzie miała trzy znaki (dwie litery i cyfrę), czyli MR6. 3x6 to 18, a 3+6 to 9, czyli odwrócona szóstka i POłowa z osiemnastki. Osiemnastka jak wiemy składa się z trzech szóstek, lub sześciu trójek. 3x6 to 18, a 3+6 to 9, czyli odwrócona szóstka i POłowa z osiemnastki. Natomiast cyfry z osiemnastki, czyli 1+8 dają 9, a PO odjęciu 7, które graniczy z szóstką, a POza tym oprócz klubu piłkarskiego mam do zaoferowana jeszcze sześć klubów całkowicie nowej dyscypliny sPOrtowej, którą sam wymyślę. W sumie więc wymyślę aż 7 nowych klubów sPOrtowych. To będzie mój cały pakiet dla ludzkości. Mogę od razu POwiedzieć, że moja przyszła dyscyplina sPOrtowa będzie nazywała się 6'ball lub 6+ball, ale z większymi szansami na tzw. aPOstrof w nazwie. Jestem skazany na sukces, o ile przeżyję. U mnie dominować będą piękne barwy czano-żółto-czerwone, chociaż elementy innych kolorów również będą dopuszczalne. Przykładowo drużyna piłkarska POwerland Firefield of Radomsko będzie miała czarne POdstawowe koszulki, ale sPOdenki i getry będą mogłyby mieć co sezon inne barwy, czyli raz czarne, POtem białe, POtem żółte i na koniec czerwone. Tak samo ze wszystkimi literkami, cyferkami i paskami na koszulkach, sPOdenkach i getrach. Mogą być one najpierw ogniste, czyli żółte od góry przechodzące coraz bardziej w czerwone na dole. POtem białe, POtem żółte, a na koniec nawet czerwone na czarnym mogą wyglądać ciekawie i ładnie. Mówię teraz tylko o strojach POdstawowych. Ja zawsze celuję w PiS, czyli prostota i szczelność. Dotykam bezPOśredniej rzeczywistości, praktycznej i konkretnej materii


Jest to dobry materiał na #pasta. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rakcontent #heheszki #schizofrenia #bekazprawakow #bekazkatoli #idzpodprad #neuropa #4konserwy #po #korwin #libertarianizm
  • 3