Wpis z mikrobloga

Wróćmy na chwilę do polskiej piłki klubowej, ale Radomiak Radom dołącza właśnie do panteonu przegranych polskiej piłki:

2016/17 - przegraj baraże o awans z Bytovią, szczególnie w pierwszym meczu dostając #!$%@? 4:0 xD
2017/18 - bądź cały sezon w pierwszej "4" i #!$%@? się w ostatniej kolejce na rzecz Garbarni Kraków xD

Co jak co, ale dla mnie historia śmieszniejsza niż mistrzostwo Lecha w tym sezonie ( ͡º ͜ʖ͡º) A wiadomo, że Bytovia na 90% licencji nie dostanie, więc Garbarnia w przyszłym sezonie w #pierwszaligastylzycia
#pilkanozna #pierwszaligastylzycia #2liga #mecz
  • 9
@czlapka: w sumie to nic mi nie wiadomo z tym jaka jest sytuacja w klubie, ale kibice, z czego widzę to są #!$%@? i to niemiłosiernie, bo w sumie #!$%@?ć w takim stylu awans to nawet GKS nie potrafił. Pan Sławek działa cały czas i raczej w tym momencie, łagodnie mówiąc, najlepszej opinii tam to raczej nie ma
@Adamek645: Mega cieszy mnie ten awans (prawdopodobnie :D). Problem może być ze stadionem. Garbarnia ma mało kibiców, ale jednak ta garstka zawsze przychodziła. Gdyby nie dostali licencji to pewnie zagrają na Puszczy w Niepołomicach i na mecze będzie chodziło po 10 osób.