Wpis z mikrobloga

dzień dobry #pociagdozyskow . Wczoraj kolega @rozowy_transformator zademonstrował jak można zdenerwować 99% różowych na wykopie bardziej, niż wytarciem pindola w firankę po seksach, więc dzisiaj poważniejsze tematy :D
TKO na PLW i farmę wygląda milusio, CFG to chyba w ogóle ma kurs tak niestabilny że codziennie latają od -10% do +10%, reszta wygląda w miarę stabilnie.
PLW dało info, że House Flipper jest ich najlepiej sprzedającą się grą ever, coś czuję, że granica powrotu w przeciągu kolejnych 2-3 tygodni to nie 130, a 150 i więcej, o ile kolejne gry wypalą.
Ktoś planuje wbić się jeszcze w CDP w nadziei na ładny skok kursu przed E3? Czy mamy już wszystko w cenie?
Pobierz
źródło: comment_1FRc4qGYGozh2rQ7QGL0SogHSDYM7DzC.jpg
  • 15
@szczebrzeszynek: albo spadnie, bo różnie to ostatnimi czasy bywało :D niemniej myślę że do 30 ma szansę dobić przed E3, a po E3 się zobaczy. Może warto zrealizować część zysku przed targami i odkupić na korekcie która pewnie będzie po targach, jeśli nie tuż przed jak ostatnio. TKO na razie wszędzie na zielone gdzie obserwuję :)
@vrdst: czuję że na cdp będzie ładna zwała po/ w trakcie e3, no ale to zależy co pokażą, ale ładowanie się tam teraz jest dla mnie mało racjonalne. Myślę, czy by na spadki nie zagrać.
@szczebrzeszynek: tylko musza pokazać coś mega mega, jak gameplay+ niedaleka data premiery. A nawet to nie gwarantuje stabilizacji kursu. Za dużo inwestorów chce realizować zyski po e3, dalej będzie efekt kuli śnieżnej i zleci kilkanaście zł minimum. Po e3 zawsze leci, zobacz sobie wykres po prezentacji wiedzmina na e3, też była zwała.
@vrdst: ze 16% to dużo przy ostatnim 80% spadku? :P Farma ma największy potencjał, bo ww3 może zarobić duzo więcej niz wszystkie gry plw razem wzięte. Ba, może zarobić więcej niż wiesiek. I nie mówię, że tak będzie. Rozmawiamy o potencjale. Nic na plw takiego nie ma.
@intruzzz: łiii spadek to był jakieś 45%, ze 180 na 100, chyba że zamiast zł wstawiło Ci się % :) Licząc na krótki termin PLW ma lepszy potencjał, w długoterminowym ofc farma. Za PLW stoi duże zaufanie inwestorów, który właśnie zobaczyli że nawet taki fakap jak Agony i tak się zwrócił szybko, a do tego zarobił i zarabiać będzie. Na farmie ciężko mówić o zaufaniu inwestorów, bardziej o nadziejach, aczkolwiek oczekiwana
@sokool: Popraw mnie jeśli się mylę, Redzi mają mieć swój czas podczas konferencji Microsoftu, która będzie w niedziele po godz 22:00, nie w środku tygodnia.