Wpis z mikrobloga

Motoryzacyjne świry mam problem w swoim samochodzie i proszę o pomoc lub ewentualne sugestie:

Samochód nie chce mi odpalać w losowych momentach. Po przekręceniu kluczyka jest napięcie z akumulatora, ale w momencie kiedy powinien zacząć kręcić jest brak jakiejkolwiek reakcji. Podejrzewałem problemy z rozrusznikiem i ten został oddany do regeneracji. Wszystko na marne, bo w dalszym ciągu jest ten sam problem. Najczęściej występuje po przejechaniu dłuższej trasy, zgaszeniu na chwilę samochodu i próbie ponownego uruchomienia.
Podejrzewam problemy ze stacyjką i wyrobioną wkładką- jeśli się mylę to mnie poprawcie.

PS. Auto to amerykaniec i ma możliwość odpalenia samochodu również z pilota. Problem niestety jest taki sam jak przy kluczyku.
#pomocy #samochody #mechanikasamochodowa
Pobierz Napleton - Motoryzacyjne świry mam problem w swoim samochodzie i proszę o pomoc lub e...
źródło: comment_8oaihgJBsDmcwSpNs7qZP8p47mIVrIb3.jpg
  • 7
@Napleton: w touocie avensis moich rodziców był problem o ktorym wspominałeś, wyrobił sie taki mały plastik na dole stacyjki który obraca rozrusznikiem. mała wkładeczka z aluminium z puszki załatwiła sprawę. z racji że to pierdoła, spróbuj napierw to/ a "losowość" (bo też taka była), wynikała z temperatury otoczenia. powyżej pewnej plastik sie ślizgał zamiast robić co powinien