Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: Owszem, oznacza.

W Polsce nigdy nie było prawdziwego komunizmu, a socjalizm. Dziś socjalistów, w tym socjaldemokratów określa się mianem komuchów czy lewaków.

Więc, gdy tylko ktoś ma postulaty socjalistyczne to jest komuchem - patrz: RAZEM.
@MKULTRA: Przestań zaklinać rzeczywistość.

To, że nie masz pojęcia o rzeczywistości i nie znasz pojęć to nie mój problem.
Przecież konserwy każdego kto ma poglądy bardziej na lewo od korwina wyzywają od komuchów...
@GordonLameman3: gościu wymyśliłeś właśnie #!$%@? teorię na temat byków powstałych w wyniku ideologicznie nacechowanej wyzywanki, którą z kolegami uskuteczniasz. Jakieś źródło swoich teorii masz, czy mam Ci wierzyć na słowo, bo teorię polityczną masz w małym paluszku jak prawo, ekonomię, mechanikę wypadków, stosunki międzynarodowe, wojskowość, służbę zdrowia?
gościu wymyśliłeś właśnie #!$%@? teorię na temat byków powstałych w wyniku ideologicznie nacechowanej wyzywanki, którą z kolegami uskuteczniasz. Jakieś źródło swoich teorii masz, czy mam Ci wierzyć na słowo, bo teorię polityczną masz w małym paluszku jak prawo, ekonomię, mechanikę wypadków, stosunki międzynarodowe, wojskowość, służbę zdrowia?


@MKULTRA: Nie wymyśliłem żadnej teorii. Opisuję Ci jak niska jest w Polsce świadomość polityczna i jak nawet na wypoku wyzywa się od komuchów każdego, kto