Wpis z mikrobloga

aaaaa! (°°
Dzwonił do mnie jakiś dzban właśnie i zaczyna rozmowę:
[Dzban]: Witam! Nazywam się XXX i dzwonię w imieniu firmy blablabla. Komputer wylosował Pana numer i chciałem zaprosić na spotkanie na którym będzie mógł Pan odebrać nagrodę. Sponsor przygotował...
(gość mówił kompletnie nie wyraźnie, więc nie zrozumiałem ani nazwiska, ani firmy)
[Ja]: Zaraz, zaraz. Mówi Pan, że komputer wylosował mój numer?
[D]: Oooo, a co to za mądry mi się tu trafił?
[J]: Przepraszam, że co?
[D]: Co to są za mądrości? To w tym waszym mieście takie cwaniaki żyją?
[J]: Mogę prosić jeszcze raz Pana nazwisko, bo nie dosłyszałem?
[D]: Nie, nie mogę. Co to za mądrości w ogóle są. Co to ma być.

I się rozłączył.

#!$%@?ł mnie, a nawet nie wiem, jak się nazywał i skąd dzwonił []

A tak na koniec, jakby ktoś z was zobaczył na wyświetlaczu taki ciąg cyfr, to polecam odebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17 717 78 51

#telemarketing #gorzkiezale #zalesie #truestory #afera
  • 5
@Majku_: miałem ostatnio to samo. Postanowiłem działać! Googlam nazwę firmy. Napisałem mejla - odpisali. To nie oni. Ktoś się podszywa. Oni są poradnią psychologiczną i czemu mieliby sprzedawać odkurzacze i dużo ludzi pisze, ale to naprawdę nie oni - patrzę - faktycznie xD

Oddzwaniam. Jest sygnał. Nikt nie odbierał. Mija kilka dni. Dzwonią. Początek podobny. Jak Ci powiem pindo, żebyś mi powiedziała kto jest administratorem to powiesz, że losowanko.
-Jeszcze raz
@bialegomisa: no tutaj nawet nie udało mi się zapamiętać nazwy firmy. Coś w stylu "medical group", ale sam numer telefonu niczego z wyszukiwarka nie zwraca. Ot, naciągacze - raz na odkurzacze, raz na sprzęt medyczny, więc firma to jakiś słup-podwykonawca. Też bym chętnie to rozkręcił, ale podobnie jak Ty jestem przekonany, niczego nie wskóram.