•  

Nie wiem czy ludzie to takie dzbany, czy to słynna #logikarozowychpaskow. Kolega jest #kurier (jak połowa współpracowników) i dzisiaj przyszła na niego skarga. Że klientka była cały dzień w domu, a on zostawił awizo!!!!!111oneone

Ale po kolei.

Środa przed Bożym Ciałem, kolega zapierdziela do najdalszego adresu na rejonie z jakąś reklamówką z popularnej odzieżówki, kwota pobrania jakieś szalone dwadzieścia parę złotych. No i jest na miejscu, dzwoni dzwonkiem do drzwi i zero reakcji, z wnętrza mieszkania tylko głośna muzyka. Pukanie w drzwi także nie pomaga, więc awizo do skrzynki i dalej w rejon, pozostałe 70 paczek same się nie doręczy.

Dziś przyszła skarga, że ona specjalnie wzięła dzień urlopu, że hiper ważna paczka i co to ma być i ona żąda zwolnienia kuriera nie wywiązującego się ze swoich obowiązków, pewnie nawet paczki nie miał tylko od razu awizo, a w ogóle to piętro wyżej mieszka jej matka i mógł się domyślić, żeby jej zostawić (był tam pierwszy raz w życiu). xD

Najgorsze jest to, że 99% skarg to podobne wysrywy, więc później nawet te zasadne giną w morzu wylewania żali i bezsensownego tracenia czasu... Sam pracowałem jako kurier przez tydzień (na zastępstwo) i nie wyrobiłem psychicznie, nawet dorobiłem się swojej skargi - adres: tylko ulica i numer budynku, a owy numer wskazuje na trzy oznaczone literowo (1a, 1b, 1c), dziesięciopiętrowe bloki, czyli jakieś 200 mieszkań... Numeru telefonu brak. ヽ( ͠°෴ °)ノ

I co lepsze, teraz trzeba na taką skargę całkiem poważnie odpisać, na co idzie czas, za który nikt chłopakom nie płaci...

#pocztapolska #dpd #dhl #ups #inpost #kurierzy

źródło: indeks.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement