Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak w pokrętny sposób nagina się dla kobiet nawet regulaminy zakończonych w legalny sposób plebiscytów?

  tldr. Redakcja portalu zmienia regulamin konkursu bo wygrał go facet.

  W połowie tego roku Trójmiasto.pl zorganizowało głosowania na "rówieśnika" portalu. O główną nagrodę rywalizowały dwie osoby:

  Karina Jankowska

  Karina Jankowska studiuje kognitywistykę, czyli naukę zajmującą się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dużo czyta i podróżuje, także sama pisze. Jest miłośniczką gier komputerowych i muzyki. Przeczytaj całą rozmowę z Kariną W przyszłości Karina chciałaby się zająć rozwojem sztucznej inteligencji, projektowaniem interfejsów lub dronów. Marzeniem byłaby praca w spółce CD Projekt Red, która jest producentem hitowych gier komputerowych z cyklu Wiedźmin, a także Cyberpunk 2077. 12 tys. zł ze stypendium wydałaby na samodzielność i wynajęcie mieszkania na studia. Dziś, choć studiuje w Toruniu, to mieszka w Bydgoszczy, skąd dojeżdża na zajęcia. - To dla mnie duży dyskomfort siedzieć komuś na głowie i w kieszeni. Źle się z tym czuję, gdy pomyślę, że miałabym przez kolejne lata żerować na pieniądzach rodziców. Myślę, że część tej kwoty odkładałabym także na podróż do USA - przyznaje.

  Paweł Cholewiński

  Paweł Cholewiński studiuje inżynierię biomedyczną na Politechnice Gdańskiej. Wybrał taki kierunek, bo idzie w parze z jego zainteresowaniami i jest przyszłościowy. Mówi, że uczy się tego, co go interesuje. Lubi matematykę, fizykę, informatykę, biologię, anatomię, genetykę. Ma troje rodzeństwa, więc domowy budżet jest napięty. By ulżyć rodzicom, Paweł dorabia. W ciągu roku prowadzi zajęcia z robotyki z dziećmi i przez zabawę uczy je programowania. 12 tys. zł stypendium pozwoliłoby mu usamodzielnić się. Pomyślałby o wynajmie małego mieszkania, może część odłożyłby na zaplanowany na przyszły rok ślub lub podróż

  Jak nietrudno się domyślić czytelnicy uznali Pawła, za bardziej perspektywicznego i zasługującego na nagrodę. Co więc zrobiła redakcja portalu?

  ZMIENIŁA REGULAMIN KONKURSU PO JEGO ZAKOŃCZENIU ŻEBY PRZYPADKIEM DZIEWCZYNIE NIE ZROBIŁO SIĘ SMUTNO.

  Oto ich tłumaczenie:

  Zmieniamy zasady, by przyznać drugie stypendium. Upominki dla wszystkich

  Choć regulamin plebiscytu zakładał, że przyznamy tylko jedno stypendium, postanowiliśmy postąpić nieco inaczej. Przy bliższym poznaniu zarówno Paweł, jak i Karina okazali się tak ciekawymi i wartościowymi ludźmi, że uznaliśmy, iż każde z nich zasługuje na wsparcie. Podobne rozwiązanie sugerowali nam także czytelnicy w opiniach pod artykułem, w którym informowaliśmy o początku głosowania.

  Wnioski zostawiam dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Źródło: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wybraliscie-stypendyste-Trojmiasto-pl-n125097.html

  #przegryw #feels #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #lewackalogika #mizoginia #depresja #zwiazki #sex #tinder #suifuel
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  #steam #gry #rozdajo #wwe #rainbowsix #tombraider #farmingsimulator #globaleliteshop Mamy dla Was do rozdania Rainbow Six Siege Starter Edition. Losujemy jutro wieczorem spośród plusujących.

  Zapoznajcie się także z promocjami dostępnymi w naszym sklepie: (jeżeli chcecie kupić poza allegro, od podanych tam cen odejmijcie 10%) Większość promocji konczy się jutro o 19 (na naszych aukcjach ciut wcześniej, abyśmy mieli czas na wysyłkę) także kto niezdecydowany to niech myśli szybko ;)

  RAINBOW SIX SIEGE STARTER EDITION za 38,99zł
  RAINBOW SIX SIEGE STANDARD EDITION za 59,49zł
  SHADOW TACTICS BLADES OF THE SHOGUN za 66,48zł
  SWORD LEGACY OMEN za 48,35zł
  RISE OF THE TOMB RIDER + SEASON PASS za 49,99zł
  RISE OF THE TOMB RIDER SEASON PASS za 24,99zł
  TOMB RAIDER za 10,79zł
  WWE 2K18 za 49,95zł
  MISCREATED za 33,47zł
  MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR X za 29,28zł
  FARMING SIMULATOR 17 za 37,16zł
  60 SECONDS! za 13,99zł

  Całą ofertę znajdziecie TUTAJ, jeżeli czegoś nie mamy - napisz! Możemy wystawić KAŻDĄ grę dostępną na platformie Steam. Gry kosztują 93% ceny steam jeżeli zakup odbywa się przez alledrogo, lub 83% jeżeli chcecie kupić bezpośrednio od nas z pominięciem allegro.

  Wszystkie gry sprzedawane w formie giftów steam, przeznaczone na polski rynek, w pełni legalne! Nie potrzebujecie żadnych VPNów, nie jest to wspóldzielone konto itd. Gift bezpośrednio na Wasze konto Steam.
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  sytuacja z wczoraj w #uk #anglia
  poszedłem razem z dziewczyną(18 lat za kilka miesięcy, to ważne dla historii) do Aldi po rzeczy na kolacje i wino na wieczór. pan przy kasie prosi mnie o dowód, ok zgadza się. potem prosi o dowód moją dziewczynę xD. mówi zgodnie z prawdą zresztą, że nie ma nic przy sobie, ani portfela, ani dokumentów. kasjer w takim razie mówi, że nie może sprzedać alkoholu, bo mogę kupować go dla niej. ok, wkurwiłem się, ale nie będę robić afery. zostawiłem dziewczynę kilka metrów przed sklepem i wszedłem ponownie, sam. inny kasjer, byłem samemu, mam dowód. otóż poprzedni kasjer krzyknął do obecnego, żeby nie sprzedawał mi tego wina, bo przed chwilą byłem z dziewczyną bez dowodu xDDDDD.
  poziom absurdu wyjebalo poza skalę, koniec końców i tak kupiłem w monopolowym. na tej #emigracja łatwiej mi kupić trawę, niż durne wino do kolacji xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (191)