Wpis z mikrobloga

@Mleko_Czekoladowe: WPC bezsmakowe z woda smakuje jak woda, a z mlekiem jak mleko. Testowalem lata temu bezsmakowe z innej firmy i bylo wlasnie ohydne, a to nie ma w ogole zadnego smaku. Polecam, ale bardziej do smoothie/szejkow z wieksza iloscia skladnikow. Jak chcesz tylko do wody/mleka to przyjemniej wziac jakis smak
@Twinkle lepsze od czekoladowych ciasteczek? Kilka osób je zachwalało ale dla mnie jest po prostu okej. Innego białka nie próbowałem. W pracy jak je jem z skyrem i bananem to wszyscy chwalą ładny zapach.
@Re-volt: dobra zamówione, a miałem brać kfd, bo mają lepsze smaki ale cebula mocno.

Masz jakieś aktualne badania ich białka ? Bo ten certyfikat na ich stronie to sam sobie w photoshopie mogę zrobić ;)
via Android
  • 1
@Radkovich sprawdź czeko miód to odszczekasz swoje słowa ( ͡º ͜ʖ͡º) badania ciągle wychodzą niemal takie same więc nie zmieniają na stronie. Napisz do supportu że jesteś ode mnie i prosisz o aktualne badania to Ci podesla. Mógłbyś i w Polsce to przechodzi. Bulkpowders ma na całym świecie ten sam produkt i jedna taka akcja i nie ma firmy ))¯_(ツ)_/¯