Wpis z mikrobloga

Przecież były też czołówki z motywami zamachów terrorystycznych. Czy to oznacza uwielbienia dla zamachowców?


@szurszur: Nie sądzę. Podeprzyj swoją tezę dowodem np źródłem, tak jak ja to zrobiłem. Dopiero wtedy przeanalizuję i powiem ci czy masz rację. Czy czołówka zawiera reklamę terrorystów, w jakim świetle ich przedstawia itp. Bo co do reklamy armii rosyjskiej to chyba nie mamy wątpliwości. Inaczej twoja wypowiedź to zwykła (prorosyjska) propaganda.

I Tusk nie został przekonany
przesympatyczny_pan - > Przecież były też czołówki z motywami zamachów terrorystyczny...

źródło: comment_2qbOs0YQD04yt4tZZKeopogenrPGezlv.jpg

Pobierz
@przesympatyczny_pan: dlatego tak mnie śmieszy, że obecna mądrość etapu każe klakierom wołać, że pis.ru tudzież 4konserwy.ru a młodzi, wyzwoleni i inteligentni neuropejczycy nie widzą jak gwałcą w ten sposób resztki swojego rigczu. Ci starsi pamiętają pewnie jak wyzywało się Kaczorów i Maciorów za niepotrzebne i nieodpowiedzialne machanie szabelką na słodkiego rosyjskiego niedźwiadka. A na samym końcu jeden z drugim zaklaskają swojemu idolowi Urbanowi jak celnie gromi komunę pisu. Zgraja szkodliwych debili
że pis.ru tudzież 4konserwy.ru a młodzi, wyzwoleni i inteligentni neuropejczycy nie widzą jak gwałcą w ten sposób resztki swojego rigczu


@4tek: Też nie mogę się nadziwić jak łatwo masie ludzi wyprać umysły i przekręcić podstawowe fakty. Kiedyś mnie to bawiło, obecnie przeraża. Miałem kiedyś kumpla który zaczął dla beki oglądać Russia Today i po kilku miesiącach na serio się wkręcił i zaczął żywo bronić Rosji i jej interesów.
@przesympatyczny_pan: Jestem jedną z ostatnich osób, którą tu ktoś śledzący tag oskarży o prorosyjskie sympatie, ale - ograniczony Reset stosunków z Rosją w czasie gdy robiła go Europa i co ważniejsze Amerykanie był prawdopodobnie najbardziej słuszną droga jaką mogła iść Polska.
I obecnie gdy Zachód i USA zacznie się dogadywać z Rosją nie zważając na Ukrainę to my powinniśmy to starać się zrobić. Kwestia tylko sposobu.
Ponieważ wyglądalibyśmy na cudaków
@szurszur: Obawy przed agresywną polityką FR możemy argumentować serią wydarzeń historycznych. W zależności od potrzeb możesz wybrać zakres 300 - 3 lat. Może też pomóc geopolityka i jasno wynikające z niej interesy poszczególnych krajów. Ewentualnie pod lupę można wziąć stan demokracji w Rosji, wolności obywatelskie, sytuacja mniejszości. Bo na to ostatnie, zdaje się, "Zachód" (jakby taki monolit jeszcze istniał) reaguje.

I nadal nie mam dowodu że Wiadomości TVP programowały miliony Polaków
@przesympatyczny_pan: Oczywiście, że należy być ostrożnym wobec Rosji, ale nie oznacza to, że należy być jedynym machajacym szabelką gdy wszyscy inni łącznie z naszymi sojuszami się z nimi dogadają, a nasze wpływy nie pozwolą na przeforsowanie innej narracji.
Nie wiem gdzie są czołówki, ale pamiętam, że takowe były tak samo jak czołówki o papiezu i inne okolicznościowe. Zamachowcy na pewno uznali je za swoje reklamy, bo im zależało aby informacje o
Nie wiem gdzie są czołówki, ale pamiętam, że takowe były tak samo jak czołówki o papiezu i inne okolicznościowe. Zamachowcy na pewno uznali je za swoje reklamy, bo im zależało aby informacje o ofiarach się rozchodziły i po to robią zamachy.


@szurszur: Rozczarowujesz mnie brakiem racjonalnej argumentacji. Nie wezmę na wiarę tego że "pamiętasz" bo pamięć ludzka jest zawodna. Po drugie ogromne znaczenie ma co to rodzaj materiału i w jakim
Oczywiście, że należy być ostrożnym wobec Rosji, ale nie oznacza to, że należy być jedynym machajacym szabelką gdy wszyscy inni łącznie z naszymi sojuszami się z nimi dogadają, a nasze wpływy nie pozwolą na przeforsowanie innej narracji.


@szurszur: Poza tym, jak to się ma do puszczania w czołówce najpopularniejszego wówczas programu informacyjnego reklamy wojska które jeszcze niedawno mordowało naszych dziadków? Które czołgami rozjeżdżało strajkujących w sąsiednich krajach? Które to "legitymizowało" władze
Poza tym, jak to się ma do puszczania w czołówce najpopularniejszego wówczas programu informacyjnego reklamy wojska które jeszcze niedawno mordowało naszych dziadków? Które czołgami rozjeżdżało strajkujących w sąsiednich krajach? Które to "legitymizowało" władze PRL?


Wyobrażasz sobie czołówkę wiadomości z reklamą Luftwaffe


@przesympatyczny_pan:

To obecna armia jest pokazana na ujęciach. Polski pododdział też szedł kilka lat wcześniej na tej defiladzie i było to dobrze przyjęte w Polsce. Polskie oddziały reprezentacyjne niejeden raz