Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Za brak palarni w #pkp powinni kogoś za jaja powiesić. Nie chodzi mi żeby można było palić wszędzie i dmuchać dzieciakom w ryje xd Wystarczało by małe pomieszczenie na końcu pociągu z popielniczką i otwartym oknem a w takim pendolino z dmuchawą i tyle. Serio tak trudno coś takiego zrobić jechałem parę godzin i w pewnym momencie myślałem że pogryzę fotel na którym siedzę XD #pociagi #zalesie #papierosy pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie włosów i sytuacja ma się coraz lepiej ;) Zresztą - zobaczcie foty. Włosy siwo-jasne, bo dostały słońca na urlopie.
  Przód jest bardzo, bardzo fajny, tył się zagęszcza, ale z racji ograniczonych zasobów większość poszła na przód. Do 12 miesięcy jeszcze trochę czasu, także powinno się jeszcze poprawić. Jak na solidne NW5 jest naprawdę dobrze.
  W tym roku na wakacjach nie musiałem przynajmniej chodzić w kapeluszu cały czas :D
  Drugi zabieg na 2500-3000 graftów na tył i można o łysieniu zapomnieć do śmierci.
  Dla wszystkich piszących do mnie na PW - naprawdę wszystkie informacje są na tagu #kubasprzeszczepia. Pisało do mnie kilkadziesiąt osób i czasami ciężko po raz 50 pisać te same informacje.
  #zakola #lysienie
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Same mięso baranina, ale chyba trochę się przeliczyłem z rozmiarem

  #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie

  odpowiedzi (123)