•  

  Panek dodał zdjęcie z trzema dziewczynami w szortach i białych bluzkach na myjni, które miało zachęcać użytkowników do mycia ich aut w zamian za voucher. Niestety, zdjęcie pod wpływem oburzenia zostało usunięte. Niedługo w przekazach reklamowych będzie trzeba unikać jakichkolwiek postaci bo jak widać przypieprzyć się można do wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zamieszczone przez nas zdjęcie, które pokazuje 3 kobiety w letnich strojach na tle myjni wywołało spore kontrowersje. Nie naszym celem było, żeby ktokolwiek czuł się urażony. W naszym odczuciu, przy obecnej pogodzie, krótkie spodenki są codziennością. Rozumiemy jednak, że każdy ma swoje poczucie estetyki i szanujemy Wasze zdanie. Post zostal usuniety.

  Znalezienie zdjęcia, gdzie fajni mężczyźni w letnich strojach zachęcają do mycia samochodów jest dość trudne, chociaż to właśnie większość mężczyzn zwykle samochody myje :/

  Może pomożecie nam znaleźć obraz, który będzie ilustracją naszej nowej promocji? Osobie, której obraz zostanie przez Was najlepiej odebrany podrujemy voucher na 50 zł na przejazdy naszym CarSharingiem.

  Zdjęcie powinno być możliwe do wykorzystania, czyli pochodzące z tzw. banku zdjęć lub będące własnością osoby, która zechce nam je udostępnić na cele promocyjne. Prosimy o wklejanie propozycji pod postem, o tym, które zdjęcie wygra, decydujecie Wy za pomocą komentarzy i "lajków".

  #panek #carsharing #socialmedia #facebook #reklama

  źródło: 34673599_2079613852320460_8215329593142280192_o.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement