Wpis z mikrobloga

Szukam spoko ziomków do budowania domków w minkraft na 1.13.0 pre release. Normalny serwer bez żadnych cuboidów dupoidów, więc tylko uczciwi, nie złodzieje, nie grieferzy, niżarłaki, nibębeny xD. Mogę kupić jakiś serwer 5-10 slotów żeby sobie tam miło budować bez wchodzenia sobie w droge. Pisać priv, zielonki out. Ja już sobie troszkę pobudowałem, ale lepiej się buduje jak ktoś na czatku coś popisze itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#minecraft #mirkocraft #gry
gerwant2k - Szukam spoko ziomków do budowania domków w minkraft na 1.13.0 pre release...

źródło: comment_Vzdp9nsIi1QPNOjaJf2hLWCOM30USCU9.jpg

Pobierz
  • 24
@gerwant2k: Jak się robi serwer to zawsze o jedną wersje wcześniej, bo brakuje pluginów modów. My jesteśmy na 1.12. Btw cuboidy ogarnij, zawsze rozwalają mapkę i granice mapki ogarnij pluginem, bo zawsze idą na 100k i mapa ma rozmiar 30gb+. A i plugin na logowanie żeby się nie podszywali pod siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antyradek: ale no szukam takich ziomków do popykania właśnie, żeby domki pobudowali i mapa nie była pusta. Nie szukam jakichś progejmerów majnkraftowych xD. Sam nie ogarniam pełno rzeczy, bo nie grałem z 5 lat.
@7845: ok, to pisz jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@gerwant2k: hahahaha @achtunki słynie z tego, że mu się czasem przypadkiem pierdnie tnt w sąsiedztwie twojego domostwa :D Po za tym spoko gość no do czasu jak zamiast domu znajdujesz krater ogólnie polecam typa bo fajnie się z nim gra.