Wpis z mikrobloga

Siema mirki spod tagu #switch

Ogólnie przymierzam się do zakupu konsoli wielkiego N i pojawiły się u mnie pytania do grania na niej:
- gry - jak wygląda sklep gier cyfrowych? Też są takie drogie jak pudełkowe wersje? I czy kupowanie gier z rynku wtórnego ma jakieś minusy? Prócz tego że są wylizane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I na razie czekam na E3 ale może jest gdzie jakiś plan wydawniczy na najbliższy rok?
- pady - widziałem że niektóre gry można grać więcej niż na dwóch lokalnie. Jak to wtedy wyglada? Muszę mieć oryginalne pady czy mogę coś inne podłączyć np. z PC? Czytałem że można telefonem ale że na razie jest to dość słaba opcja.
- zakup - gdzie najlepiej kupić? Słyszałem że pady (j-cony?) lubią się spuć i teraz nie wiem czy kupować najtaniej czy jakimś znanym dobrym sklepie...
  • 5
@Dzordz: gry drogie w #!$%@?, zelda to wręcz drożeje, mój switch leży i się kurzy, a ograłem jedynie mariana, trochę w pokemony z córą, jeśli chodzi o cyfrowy sklep to po tylu latach postanowiłem w końcu zapłacić za Crimsonland i tego typu popierdółki głównie tam leżą.

kupiłem PS4Pro, #!$%@? w GoW a już zdążyłem stówkę wydać na kolejne gry, do tego całkiem zacne tytuły w abonamencie - Switch mnie rozczarował w
jak wygląda sklep gier cyfrowych?


@Dzordz: jak każdy inny

Też są takie drogie jak pudełkowe wersje?


@Dzordz: cyfrowe wersje gier, które mają wersję pudełkową są nieco droższe
ale jest też mnóstwo gier, które mają tylko cyfrowa wersję i one cenowo są raczej spoko

inna sprawa, że ceny gier pudełkowych nie są jakies mega drogie, raczej w normie jak na konsole

I czy kupowanie gier z rynku wtórnego ma jakieś minusy?
@luzny_lori dzięki za odpowiedź. PS4 ma szwagier więc jak coś to u niego mogę ograć jakieś gierki :P
@icojamamtuwpisac aaa sorry nie wiedziałem ale już nie mogę dodać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@epi dzięki za odpowiedź, bo to będzie moja druga konsola (wcześniej było PSP więc była znaczna różnica jak ceny za gry) i trochę rozjaśniłeś moje wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dzordz: jak jesteć cebulakiem, to możesz zmienić region w sklepie i kupować w Meksyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto dodać, że różne regiony to różne promocje, co daje jeszcze większe pole do popisu. No i fizyczne ograsz i sprzedasz, spokojnie można przejść Zeldę z darmo, albo za mniej niż 20zł. A w Polsce (ogólnie Europie w sumie też) i tak mamy stosunkowo mało gier pudełkowych.