Wpis z mikrobloga

#mbank #heheszki ##!$%@? Oddawajta moje pinindze!!!!
Wpłacam sobie dzisiaj we wpłatomacie pieniądze (wpłatomat Mbanku) 400 zł 4x100. 200 zjadło, 200 wypluło, ledwo jedną setkę wyjąłem a drugą zakleszczylo i biedny wpłatomat się popsuł.
Na infolinii jeszcze mnie grzecznie poinformowali, że jeżeli moja reklamacja jest bezzasadna to mi konto obciążą. (°°
Pobierz Teoriawojny - #mbank #heheszki ##!$%@? Oddawajta moje pinindze!!!!
Wpłacam sobie dzi...
źródło: comment_CID3TskHKvvfn4tdxF5eEKYmU9KBHuEf.jpg
  • 8
Na infolinii jeszcze mnie grzecznie poinformowali, że jeżeli moja reklamacja jest bezzasadna to mi konto obciążą. (°°


@Teoriawojny: No i co w tym dziwnego? Twoje konto zostało uznane reklamowaną kwotą i konsultant informuje, że w wypadku, gdyby reklamacja została odrzucona to środki, które w tej chwili dostałeś zostaną zabrane. To standardowa procedura w większości banków.
@MichaelT128: A co ma być dziwnego? Zjada mi kasę i jestem zdenerwowany, mam im jeszcze podziękować, że w ogóle rozpatrzą coś co nie jest spowodowane w żaden sposób moją winą? Wrzuciłem banknoty pobrane z bankomatu, które były w normalnym stanie. Sama myśl, że ktoś mi może tego nie uznać wywołuje u mnie frustracje, bo były już różne przypadki z bankomatami / wpłatomatami na wykopie.
@Teoriawojny, każdą reklamacje dokładnie analizujemy, najczęściej uznajemy rachunek klienta reklamowaną kwoty od razu po złożeniu reklamacji. Jeśli jednak w drodze analizy wyniknie, że kwota wpłaty np. była inna, wówczas zastrzegamy sobie prawo do korekty tego uznania lub jego anulowania.