Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy tylko ja nienawidzę, nooo NIE NA WI DZĘ momentów pływanych w grach? Pływanie zawsze jest spierdolone, raz kamera za blisko dupy, raz za blisko głowy, wszystko się buguje i w każdej grze innym przyciskiem się wypływa i nurkuje kuhwa. Dookoła atakują cię rekiny lub inne potwory morskie a ty jedyne co możesz zrobić to spierdalać i szukać miejsca gdzie możesz złapać oddech. W dodatku ruszasz się jak mucha w gównie a jak woda jest w jednym momencie płytka to idziesz, żeby znowu zaraz płynąć kurwa. Usuńcie wode w grach!!!

#gry #ps4 #xboxone
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

Przygotowania Niemców
    - kriokomora, sauna, fizjoterapia, trenerzy przygotowania fizycznego, nowoczesne leki, siłownia, obserwacja rywali, analiza taktyczna, technologia...
    Przygotowania Meksykanów:
    - robienie ciówci w basenie z dziwkami
    #mecz #mundial #pilkanozna

odpowiedzi (32)

Jak ja nienawidzę stereotypowych Polaczków! Chcę wynająć kawalerkę w Warszawie. Dzwonię z zapytaniem, czy nie ma schodów, bo jestem niepełnosprawna i poruszam się na wózku. Co słyszę w odpowiedzi? "Obawiam się, że jak jest Pani niepełnosprawna to nie będzie miała Pani pieniążków na czynsz". Opada wszystko, co może człowiekowi opaść. Bo oczywiście niepełnosprawny musi być biedny i upośledzony umysłowo skoro nieświadomy, że za mieszkanie trzeba płacić. Ludzie ocknijcie się i nie róbcie wiochy. W końcu mamy XXI wiek. pokaż całość

odpowiedzi (111)