Wpis z mikrobloga

Pamiętam czasy Ich Troje jak głupi berbeć skakałem przed Tv i krzyczałem "stań powiec nje jesteś sam!" a potem program Jestem Jaki Jestem - jeden z pierwszych reality show gdzie ktoś tak mocno odsłonił swoje życie prywatne dla milionów widzów, pokazując swój nałóg, kłótnie z żoną (pamiętacie ślub z Mandaryną w krainie lodu?), krzyki, rozwody, zaglądanie do sypialni i inne. Po tym programie ludzie poczuli przesyt tą osobą, stało się coś co nie powinno się stać tzn patrzyliśmy na prawdziwy upadek człowieka, prawdziwy breaking bad.
A dzisiaj? Nudny człowiek chwalący się wszywkami antyalkoholowymi w różowej peruce na głowie...
Jest on ewenementem w polskiej popkulturze, przetarł drogi innym, pokazał co można robić a czego nie powinno. W zasadzie postać tragiczna ale na własne życzenie.
#kultura #media
Pobierz EvilToy - Pamiętam czasy Ich Troje jak głupi berbeć skakałem przed Tv i krzyczałem "s...
źródło: comment_mwJ8o9z1hu2G5iVRW0b4inoFDKCYYCKG.jpg
  • 5
@koniecswiatajestbliski: Ale co zarobił i #!$%@?ł to jego. Nic dziwnego że mu #!$%@?ło od hajsu- to zwykły człowiek a nie superbohater. Dodatkowo z bidula, niedowartościowany i kto miał mu pokazać normalną drogę w życiu? A że lubi hazard i wódkę to skońćzył jak skończył. Nie uważąm, że jest postacią tragiczną. Raczej to wszystko wizerunek kreowany na potrzeby telewizji bo nikt tutaj nie zna go prywatnie i nie wiadomo jaki jest a