Wpis z mikrobloga

Latarkowe świry, taka nowość https://www.militaria.pl/olight/latarka_akumulatorowa_olight_i1r_-_130lm_p101459.xml Latarka akumulatorowa Olight I1R co sądzicie? jako typowe miastowe EDC - brelok pod klucze, używam obecnie Olight I3E EOS.
Najbardziej jednak ciekawi mnie funkcja ładowania z usb, baterii nie trzeba. W sumie to taka akumulatorowa wersja I3E, ktoś skusił się już i używał ?

#latarki
Pobierz
źródło: comment_AeoZzVU9iNnXA2qhjVADzRXNosPOE2ZR.jpg
  • 4
@kirk85: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do
@kirk85: Jeśli masz I3E i jesteś zadowolony to czy jest sens zmieniać? I1R jest krótsza, wbudowany akumulator ma plusy i minusy - musisz mieć pod ręką coś do ładowania jak padnie, natomiast baterie AAA są powszechnie dostępne i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jedną zawsze mieć gdzieś w kieszeni w zapasie. Jak padnie to wymieniasz od razu. Nie miałem jeszcze w łapie I3E więc się nie wypowiem o jakości, natomiast