•  

Bardzo podoba mi się ten skład. Daje potencjał ofensywny, kreatywność na linii Grosicki, Zieliński, Błaszczykowski, płynnie możemy przejść do ustawienia z wahadłowymi (Rybus i Błaszczykowski), 2 defensywnych daje nam spokój tyłów który po kontuzji Glinka jest potrzebny. Zobaczymy jak w praktyce będzie wyglądało przechodzenie między formacjami i zgranie między trójką Linetty-Krychowiak-Zieliński bo czuje, że to będzie kluczowe dla jakości naszej kadry.

#mecz

•  

@parooow: Najmocniejszy skład, podoba mi się, najbardziej jestem ciekaw jak wypadnie Bednarek. Jeśli ta formacja wypali to będzie można fajnie wprowadzać Milika na drugą połowę i ofensywa 4-4-2

Gorące dyskusje ostatnie 12h

sytuacja z wczoraj w #uk #anglia
    poszedłem razem z dziewczyną(18 lat za kilka miesięcy, to ważne dla historii) do Aldi po rzeczy na kolacje i wino na wieczór. pan przy kasie prosi mnie o dowód, ok zgadza się. potem prosi o dowód moją dziewczynę xD. mówi zgodnie z prawdą zresztą, że nie ma nic przy sobie, ani portfela, ani dokumentów. kasjer w takim razie mówi, że nie może sprzedać alkoholu, bo mogę kupować go dla niej. ok, wkurwiłem się, ale nie będę robić afery. zostawiłem dziewczynę kilka metrów przed sklepem i wszedłem ponownie, sam. inny kasjer, byłem samemu, mam dowód. otóż poprzedni kasjer krzyknął do obecnego, żeby nie sprzedawał mi tego wina, bo przed chwilą byłem z dziewczyną bez dowodu xDDDDD.
    poziom absurdu wyjebalo poza skalę, koniec końców i tak kupiłem w monopolowym. na tej #emigracja łatwiej mi kupić trawę, niż durne wino do kolacji xD
    pokaż całość

odpowiedzi (192)

Facet idzie do baru, poznaje dziewczynę, spędzają razem noc - po jego stronie wszystko jest ok, nawet jeżeli takie sytuacje zdarzają się często. Z kolei dziewczyna, w oczach społeczeństwa, automatycznie trafia do szufladki 'puszczalska'. Sama łapię się na tym, że myślę w ten sposób o koleżankach lubiących jednorazowe przygody.

Dlaczego to nadal wzbudza tyle kontrowersji? W końcu nikomu nie dzieje się krzywda, jeśli obie strony zrobiły to w zgodzie ze sobą i nikogo przy tym nie zdradziły. Myślicie, że kiedykolwiek płeć przestanie mieć znaczenie w tej kwestii?

#dyskusja #kobiety #mezczyzni #seks #opiniaspoleczna
    pokaż całość

odpowiedzi (187)

Jakiś ziomek dodał dziś po sensacyjnej wypowiedzi Tomasza Hajto w #cafefutbol taki wpis na twitterze # :

#pilkanozna

odpowiedzi (36)