•  

  Bardzo podoba mi się ten skład. Daje potencjał ofensywny, kreatywność na linii Grosicki, Zieliński, Błaszczykowski, płynnie możemy przejść do ustawienia z wahadłowymi (Rybus i Błaszczykowski), 2 defensywnych daje nam spokój tyłów który po kontuzji Glinka jest potrzebny. Zobaczymy jak w praktyce będzie wyglądało przechodzenie między formacjami i zgranie między trójką Linetty-Krychowiak-Zieliński bo czuje, że to będzie kluczowe dla jakości naszej kadry.

  #mecz

  •  

   @parooow: Najmocniejszy skład, podoba mi się, najbardziej jestem ciekaw jak wypadnie Bednarek. Jeśli ta formacja wypali to będzie można fajnie wprowadzać Milika na drugą połowę i ofensywa 4-4-2

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  SMSy na Wykopie

  Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

  Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

  Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

  W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

  Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

  Pozdrowienia!

  #wykopchangelog #wykop #wykopblog
  pokaż całość

  odpowiedzi (337)

 • avatar

  Dajcie ze 10 plusów to jutro zobaczycie mnie we wiadomościach jako news dnia. Zaplanowałem coś ekstra i nie ma opcji, żeby jutro nie było o tym głośno.

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Jeśli wygram przeleje po 10 tysięcy 10 wylosowanym przez mirkorandom osobom.

  Każdy plusujacy bierze udział poza:
  -rozowymipaskami
  -zielonkami

  Losowanie dzisiaj o 21:40
  #lotto #rozdajo

  odpowiedzi (19)