Wpis z mikrobloga

@vrdst: "Jeśli CDP razem z Microsoftem zaprezentują "drugiego Wiedźmina" (Cyberpunk 2077) i jeśli na komentarze będą składać się same słowa zachwytu, to na fali wzrostów CDP może iść cały rynek gamedev, tak jak to miało miejsce w przypadku Bitka, który pociągnął wszystkich w górę. Jutro swoje 5 minut ma właśnie Microsoft wraz z CDP. Zobaczymy jakie komentarze się pojawią. Może być ciekawie, bo od dwóch dni na spółkach game... był zastój
@piorek_upiorek: A pod co rosło ze 120zł na 150zł? Dobra konfa jest już w cenach wg mnie. Ja tu się obawiam korekty po e3, wpływy z Wieśka spadają, Gwint radzi sobie słabo, GOG ze stratami. Jak nie pokażą czegoś naprawdę mocnego to może być cienko.
@szcz33pan: Zdrowe podejście. IMO PLW i farma dostały już swoje po dupsku w ostatnim czasie i nawet fail CDP na E3 im nie zaszkodzi jakoś szczególnie po stracie ~40% wyceny. Ryzyko więc na to konkretne wydarzenie raczej niewielkie. Sukces natomiast może być dobrym bodźcem. Ja zaryzykuję i wbiję w PLW pod phantom doctrine, bo zapowiada się naprawdę dobrze. CFG trochę się boję, bo tam chyba większość oczekiwań już w cenie, płynność