Wpis z mikrobloga

Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybieliłem zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Krucza 2a Stomo.pl 200 zł usunięcie kamienia + 1200 zł wybielenie za pomocą perparatu i lampy. Zabieg trwał 2 godziny był bardzo męczący (nakładka w buzi, preparat szczypie i boli, ciezko przelykac sline), nieprzyjemny, bolesny. Efekt jak na załączonym zdjęciu. Po samym zabiegu zeby nadwrazliwe mocno (bolesne uderzenia jakby prąd przechodził). Generalnie nie spodziewalem sie, ze bede tak cierpial. No ale chyba warto było. Chociaz spodziewalem sie, ze siekacze beda jak u gwiazd hollywoodu ale sie okazalo, ze to sie jeszcze bardziej skomplikowanym zabiegiem i drozszym robi. ugh. Teraz jeszcze tinder i jazda.
#zdrowie #wroclaw #zeby #wygryw
p.....d - Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybielił...

źródło: comment_EeLJJLjdRH8izl1nOVUiYzcn3mJuvDln.jpg

Pobierz
  • 67
@pawel-ryszartd: o, zajebiście. miałeś taki kolor zębów z powodów jakiś genetycznych, czy nie dbałeś o nie? ja dbam o zęby jak #!$%@?, a nadal mam odcień lekko szarawo-żółtawy i każdy dentysta mi mówi, że taki mam odcień kości i co najwyżej może pomóc wybielanie profesjonalne, a i tak nigdy nie będe miała idealnego uśmiechu :/ zastanawiam
ja dbam o zęby jak #!$%@?, a nadal mam odcień lekko szarawo-żółtawy i każdy dentysta mi mówi, że taki mam odcień kości i co najwyżej może pomóc wybielanie profesjonalne, a i tak nigdy nie będe miała idealnego uśmiechu


@consummatumest: zależy oczywiście jak mocny jest ten szarawo-żółtawy odcień ale jeśli chciałabyś mieć typową, amerykańską trupią vel tytanową biel to właśnie to wygląda kiepsko i mocno nienaturalnie. Zakładam oczywiście że masz proste zęby
@xetrov: mam proste (miałam aparat), wiele ludzi tego nie zauważa, dentyści mi raczej odradzają wybielanie profesjonalne mówiąc, że szkoda zębów (i kasy xd) dużo osób się dziwi jak o tym mówię, ale ja jednak nie jestem zadowolona z takiego odcienia.
@consummatumest: kasa to nie będzie żaden problem o ile zrobisz to o czym mi pisałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi by było szkoda zębów - dentysta którego mocno szanuję bo wiem, że jest dobry zdecydowanie odradzał mi jakiekolwiek wybielanie ze względu własnie na ryzyko uszkodzenia szkliwa.

Ja tam dużo bardziej zwracam uwagę na to czy zęby są proste (lub prostowane, whatever) i zadbane, sam odcień to już