Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To jest prawdziwa #niesmialosc
  Co z tego ze codziennie wrzucasz zdjęcia swojej twarzy, ze widzi je prawie pół miliona osób. Co z tego że twoja kariera opiera się na nagrywaniu siebie, skoro w zyciu prywatnym (doczesnym i wiecznym amen) brakuje ci niesmiałości.
  Wszyscy z tagów #depresja #spierdolenie #stuleja a i #tfwnogf możecie sie schować, to jest prawdzia NIESMIAŁOŚĆ I SPIERDOLENIE!!!11
  Więc idzcie pobiegać to wam pomoże.
  pokaż całość

  odpowiedzi (118)

 • odpowiedzi (20)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" z 2001 roku. 96,36% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,70. To więcej niż na filmwebie (8,0) i mniej niż na IMDB (8,8).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Władca pierścieni: Dwie wieże" z 2002 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie we wtorek - zajmiemy się wtedy filmem "Władca pierścieni: Powrót króla" z 2003 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)