Wpis z mikrobloga

@Averanagi: najlepiej by było, jakbyś przymierzył obydwa modele + ew. jeszcze Seby (FRX albo FR1 może?) W zależności od szerokości stopy różne rolki mogą być dla Ciebie ok :) Pamiętaj że do freestyle najlepiej jakbyś miał banan, do nauki skoków - niekoniecznie (przy bananie traci się na stabilności zyskując zwrotność). Ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad Sebami FRX 2017/2018 które mają w śrubach regulację banan-flat :)
@cegielka93 właśnie czytałem że do slalomu banan jest dobry ale do skakanie. To chciałem coś takiego kompromisowego. No de seby wyglądają ciekawie. Orientujesz się? Może akurat w lublinie mieszkasz, gdzie jakiś sklep jest z takimi?
@cegielka93 a to w lbn ogólnie są jakieś sklepy gdzie bym takie dostał czy zostaje internet? Dodam te trochę zależy mi na czasie bo około 20 wyjeżdżam za granicę i chciałem zabrać rolki że sobą
@Averanagi: tylko przez internet, w Lublinie tylko Decathlon - czyli ogólnie nie polecam :P ale ja swoje Seby kupowałam przez neta, jak dobrze pomierzysz stopę i dobierzesz pod to rozmiar to powinno być ok :) ewentualnie zostaje wyprawa do Warszawy do Bladeville czy innego sklepu :)
uwzględniając naukę skoków


@Averanagi: Ja jak się przesiadłam na seby fr1, to byłam troszeczkę rozczarowana jeżeli chodzi o skoki. W sumie moja wina, że tego nie przewidziałam. Rozstaw kół jest tak mały, że dużo ciężej utrzymać równowagę niż w przypadku szyn z większym rozstawem. Mój niebieski jeździ na Rollerblade fusion i bardzo sobie chwali.