Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czołem Mireczki,

Pamiętacie mój wpis o agresywnym macho w kabriolecie?. Po dłuższym czasie zastanawiania się, czy w ogóle warto interweniować w tej sprawie jednak uległem i zdecydowałem się zadzwonić do ASO i zrobić wycenę szkody. Okazało się, że wymiana klamki wraz z czujnikiem ruchu kosztuje w Megance 1200 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj pojechałem na komisariat spisać zeznania. Dowiedziałem się, że wybryk kierowcy czarnego Mercedesa to nie wykroczenie, ale przestępstwo, w dodatku ścigane z automatu (prawdopodobnie przez kwotę naprawy).

Naprawdę długo zastanawiałem się nad zgłoszeniem tej sytuacji. Szczerze Wam powiem, że nawet nie zależy mi na tym, aby dostać jakiekolwiek pieniądze - byłbym szczęśliwy gdyby udało się go zlokalizować i aby w najgorszym wypadku dostał roboty społeczne, bo wydaje mi się, że pieniądze dla tego Pana nie są problemem.

Co ma się zmienić w tym kraju, skoro nie będziemy interweniować w takich sytuacjach?

Przy zgłaszaniu sprawy nie dostałem żadnego kwitu, ale dla potwierdzenia wrzucam zdjęcie pouczeń jakie musiałem podpisać przy składaniu zeznań :p

Wołam plusujących poprzedni wpis, tworzę tag #machowkabrio i będę wołać w przyszłości obserwujących :)

#stopcham #polskiedrogi
    pokaż całość

odpowiedzi (106)

Szukam pomocnika do montażu okien w Szczecinie. Najlepiej młody i bez większego doświadczenia - do przyuczenia.
    Wymagania:
    - kultura osobista (kontakt z klientami)
    - myślenie (więcej pracujemy głową niż mięśniami)
    - systematyczność i słowność (traktujemy się poważnie w obydwie strony)
    - mile widziane zdolności manualne (wkrętarka, wiertarka i inne proste narzędzia)

Co oferujemy:
    - praca od poniedziałku do piątku
    - 2000 zł netto na sam początek (ewentualne soboty dodatkowo płatne)

pokaż spoiler zanim hurr durr to 2000 jest serio na sam początek, podwyżki przewidziane po 1-2 msc

- umowa o pracę
    - miła atmosfera i praca bez ciśnienia
    - normalnego szefa
    - ubrania robocze i wyposażenie BHP

#szczecin #praca #damprace #okna
    pokaż całość

odpowiedzi (134)

osoby z wyrafinowanym gustem kulinarnym które nie boją się połączenia słodkie - słone plusują hawajską, reszta dupa cicho i scrollowac dalej
    #zebroplusy
    #pizza

odpowiedzi (61)