Gorące dyskusje ostatnie 12h

#meandhim
    To juz ponad trzy lata zwiazku, w tym ponad rok małżeństwa.
    Pamiętam, jak mirki pisały ze będę żałował mojej decyzji, bo dzieli was wiek, roznica kulturowa. Ah!
    Obydwoje pracujemy, mamy podział obowiązków w domu, tak aby nikt do nikogo nie mial pretensji.
    Kasa, ja oplacam rachunki, moja lepsza polowa, dba o zakupy do domu oraz jedzenie.
    W koncu, okreslilismy swoje marzenia i mamy plan pięcioletni do zrealizowania.
    Kobieta ideal, potrafi gotować, dba o dom oraz jest lojalna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) czego by wiecej chcieć od życia.
    Tak przy okazji #pokazmorde i #pokazrozowegopaska
    #chwalsie
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (104)

Nawiązując do wpisu dot. zwyczaju wmurowania kota w ścianę w Chinach parę osób chciało zobaczyć co się wydarzy jak wrzucimy to na grupy dla kociarzy. No więc zebrałem trochę contentu i oto skutki (w pierwszym komentarzu) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby nie było, to sporo osób, mniej więcej połowa ogarnęła, że to fake, dla was powybierałem co najlepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #koty #chiny #byloaledobre #heheszki #pdk #kot #gif
    pokaż całość

odpowiedzi (101)

Mirki, mam problem z dziewczyną,
    wszystko zaczęło się gdy wyjechała na erazmusa. Obiecaliśmy sobie, że będe ją odwiedzał w hiszpani i będzie fajnie, że to nic nie zmieni,
    niestety, jakieś dwa tygodnie po jej wyjeździe przestała całkowicie pisać i odpowiadać na moje sms-y, a n jej facebooku zobaczyłem
    a chuj, nie chce mi sie pisać tego baita

odpowiedzi (37)