Wpis z mikrobloga

kluczem do umiejętności dobrego gotowania jest złe czy dobre domowe jedzenie jak się jest dzieciakiem?

pytam z ciekawości, bo mam dwie teorie i nie wiem która jest dobra

złe domowe jedzenie
+ musisz się nauczyć dobrze gotować, żeby nie jeść gówna
- jak nie spróbujesz jedzenia gdziekolwiek indziej to zawsze będziesz myślał, że to jedzenie jest dobre

dobre domowe jedzenie
+ nie możesz odstawać od mamy/taty/babci/kogokolwiek kto robi to dobre jedzenie w domu
- możesz być zbyt rozpieszczany w domu i mieć dwie lewe ręce do gotowania przez to umieć zrobić tylko średnią jajecznicę, aka. jajówę xD

#pytanie #pytaniedoeksperta #ankieta trochę #filozofiadlajanuszy i taguję #gotujzwykopem bo na pewno będzie tu dużo kuchcików z obu teorii xD

żeby dobrze gotować trzeba

  • mieć złą domową kuchnie za dzieciaka 20.0% (6)
  • mieć dobrą domową kuchnie za dzieciaka 80.0% (24)

Oddanych głosów: 30

  • 8
@niochland: hmm u mnie było tak pół na pół, mama kiepsko gotuje za to babcia bardzo dobrze więc w domu starałam się robić coś żeby nie jeść wody z warzywami a la zupa a jak jechałam do babci to patrzyłam jak ona gotuje zawsze ;)
@niochland: Cóż, jestem nieco :) starszy. Gotowania nauczył mnie permanentny brak składników. Upichcić coś z tego co jest pod ręką to dobra szkoła. No i później trochę styczności z kuchniami świata. Podróże kształcą.