Gorące dyskusje ostatnie 12h

DZIEŃ 12/100

Pewien iluzjonista pracował na statku wycieczkowym na Karaibach.
    Widownia się zmieniała, więc tydzień po tygodniu pokazywał te same sztuczki.
    Jedynym problemem była papuga kapitana, która oglądała te numery tak długo,
    że powoli zaczynała rozumieć, na czym polegają.
    Raz zaczęła wołać w czasie pokazu: "Patrzcie! To nie ten sam kapelusz!", "Patrzcie! Chowa kwiaty pod stół!"
    Magik był wściekły, ale nie mógł nic zrobić, bo jednak była to papuga kapitana.
    Pewnej nocy statek zderzył się z innym i zatonął.
    Magik ocknął się sam, dryfujący na kawałku drewna, na którym siedziała również papuga.
    Oboje się nienawidzili, więc nie odzywali się do siebie słowem.
    I tak mijał dzień za dniem. Po tygodniu papuga wreszcie mówi:

pokaż spoiler - Dobra! Poddaję się! Gdzie jest statek?!

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

#rozdajo #ps4 #playstation #dishonored #dragonage #callofduty #wiedzmin3 Robię porządki i zatrzymuje tylko te gry które naprawdę mi się podobały. Zasady są proste 1.Zielonki nie biorą udziału 2.Zwycięzca ma wysłać zdjęcie na priv własnego PS4 z nickiem wykopu 3.Koszt wysyłki na mój koszt 4.Do wygrania cały zestaw Dishonored 2, Dragon Age Inquisition, Call of Duty Ghost i Wiedźmin 3 wszystkie gry działają. Jutro o około 17 wylosuje zwycięzcę losując numer przez stronę https://www.random.org według kolejności plasujących edit:wystarczy zaplusowac. Jutro wylosuje osobę wg kolejności plusujących pokaż całość

odpowiedzi (71)

Zgodnie z obietnicą zapraszam was do Wielkiego testu 10 rodzajów chipsów Lays niedostępnych w Polsce.

Oprócz smaku jest też trochę o ich składzie. Wszystkie rodzaje z tego co wiem są niedostępne w Polsce. Wszystkie chipsy w teście zakupione zostały na potrzeby testu na Półwyspie Iberyjskim.

Wśród plusujących ten wpis małe rozdaj.o małej paczki z jakimś niedostępnym smakiem do odbioru podczas następnego Wykopparty #wy
    pokaż całość

odpowiedzi (46)